Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok meddig vannak este...

Nálatok meddig vannak este látogatoban a nagyszülők/rokonok/barátok? Én reagálom csak túl?

Figyelt kérdés
Első babàmnàl apòsom nagyon nagyon közel lakott. Esténként alig birtuk kitessékelni hogy most màr fürdetnénk fektetnénk. Plusz mindenben részt akart venni. Volt is ebből feszültség köztem és a férjem közt. Most vàrom a màsodikat és tartok tőle hogy hiàba költöztünk kicsit odébb most is ezt fogja csinàlni... Gondolom eleinte nehéz lesz két gyerkőcöt fürdeni és àgyba rakni, férjemre is szükségem lesz. Ti meddig engeditek hogy este ott legyenek a làtogatok? Vagy marad amig akar?

2016. aug. 27. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem.


Legyen ott 1-2 órát, de ne mindennap.

2016. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Fürdés / vacsi előtt maguktól haza szoktak menni.
2016. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Az esti program előtt illik távozni, ha csak nem marasztalják a vendéget. Ha magától nem jut eszébe, nyugodtan tessékeljétek ki ezután is.
2016. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy kijon a lépés. Általában elmennek fürdés előtt, de van hogy maradnak. Barátok rendszeresen alszanak is nálunk. Mi ebből nem csinálunk ügyet, de mindenki máshogy él, mások a szokások. De most hogy már nagyobb a fiunk baratai/unokatesói is alszanak itt, ez sem zavar minket. Ettől még megy a napi rutin, ugyanúgy ellátjuk a kisebbet.
2016. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Delutan 4 korulig (messze laknak, nem egesz napra jonnek).
2016. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
az egyik nagyszülő közel lakik,de évente vagy 3szor eljön olyan 2 óra hosszára. A másik nagyszülők messze laknak évente vagy 5ször jönnek el,de akkor itt is alszanak. Az én részemről vannak olyan rokonok akikkel van kapcsolat,de mint a szüleim messze laknak így ők nem jönnek hanem akkor találkozunk amikor mi megyünk. Sógorék 1 éve úgy jöttek,hogy haza felé beadnak egy kosár almát. Este fél 8 után beestek és már majdnem este 10 volt amikor még mindig az udvaron ácsorogtunk és arra vártunk,hogy hajlandó legyen a 3 éves gyerekük a hosszas könyörgés után leszállni a játékmotorról és eltudjanak indulni. Hát amikor végre önként leszállt és elindultak mondtam a férjemnek,hogy ha legközelebb jönnek és délután 5 után akkor nem engedheti be őket a kapun mert engem nem érdekel,hogy ők ráérnek könyörögni az egyetlen gyereküknek,de nekem 3 gyerekem van és olyankor már én is aludni szoktam
2016. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Minimum másnap reggelig maradnak.
2016. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, ki a vendég.

Közeli családtag nem zavar fürdetés, vacsora közben sem.

Távolabbi rokon vagy barát, ismerős elmegy ezek előtt.


De ezt nektek kell eldöntenetek. Szerintem még a szülés előtt beszélt erről a férjeddel.

2016. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Anyukam, tesom siman megvarja a furdetest, utana mennek el. De persze nem minden napos, heti 1-2 mikor itt vannak. Nem zavar
2016. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Anyósomek 3-4 ora utan mennek, anyuek alt. Tobb napra jönnek, barátok is es en olyankor boldog vagyok hogy mas fürdeti oket.

Persze az elso hat hetven max a család volt nalunk. 3 eves es 4 hónaposak kb 2 havonta egy hetveget vannak itt a barátaink (gyerektelennek meg) es mindent at vesznek szinte...

2016. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!