Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sír cipőben és egy lépést sem...

Sír cipőben és egy lépést sem tesz? Korai lenne neki?

Figyelt kérdés
Itthon stabilan jár az 1 éves kisfiam de cipőben nem akar járni. Járt már így valaki?
2016. szept. 9. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiunk ugyanilyen volt. 11 honaposan egyedül ment, egy évesen már nagyon stabilan, de csak bent mezítláb. Nem erőltettük. Két hónap múlva már futkozott kint cipőben minden gond nélkül.
2016. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h kényelmetlen neki? Nem kicsi?
2016. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kicsi. DD Step cipő, szóval nem is gagyi. Kb 3-4 hete lépeget önállóan, stabil mostanság lett, ezért is gondoltam arra, hogy talán korai lenne-e.
2016. szept. 9. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután elindul, az első hat hétben kizárólag mezítláb járkáljon. Ezt javasolják az ortopédusok.
2016. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor úgy tűnik a baba tudja mi neki a jó és mi nem. Egyelőre a cipő nem az ezek szerint.

2016. szept. 9. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom valamikor novemberben tanult meg járni, úgy rémlik, és az első télen nem volt hajlandó megállni a talpán az utcán. Hogy a cipő volt-e a baja, vagy az anorák, arra nem jöttem rá. Babakocsiztunk, tavasszal meg gond nélkül sétált már. :)
2016. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

Olvasgattam is azóta volt ahol azt írják, hogy 1 hónapja stabilan járjon mire cipőt adunk rá, addig is van meg idő bőven, szóval pár hétig hagyjuk, utána újra megpróbálom ráadni.

2016. szept. 9. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!