Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név hangzik jobban?...

Melyik név hangzik jobban? Vezetéknév Balogh

Figyelt kérdés
Benita, Delani
2016. szept. 14. 22:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
És a gyerekeid is szeretik a neveiket? Iskolásként és kamaszként is szeretni fogják? Mert az én ismerősi körömben a szülők számára különleges, más számára borzalmas neveket viselő gyerekekt halálra cikizték. De biztos a szíved vágya hogy minden nap sírjon a gyereked a neve miatt, mint barátnőm. Az ő szülei is azt gondolták, hogy csak akkor lesz különleges, ha egyedi neve van. Nos, ez annyira összejött, hogy kb 5 éves korától könyörgött had kaphasson másik nevet. Azután engedték meg neki, hogy OKTÁV-on nem bírta ki a zsűri nevetés nélkül, miközben felolvasták a nevét. És most már a normális nevek a ritkák.
2016. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem mered vallalni? A lepontozas miatt? Vagy ennyire szamit idegenek velemenye?
2016. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik. A Benitáról azt hittem hogy a Bonitát írtad el. A kettő közül a Delanit választanám, de inkább tovább keresnék a helyedben mert nem nagyon megy a vezetéknévhez.
2016. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%

Nem, egyszerűen itt nem én vagyok a téma. :D pontozás? Milyen pontozás? Engem biztosan nem érdekel. Ahogy mások véleménye sem, ezért is nem írom le...


Más az, ha valaki h*lye és a gyerekével ki akar tolni. De azon, hogy Balogh Delani nem tudom mi a nevetséges.

Te talán viccesnek találod? Mert ha nem, csak szimplán nem tetszik, az még nem azt jelenti, hogy úgy jár mint a barátnőd gyereke.


A gyerekeim nevén egyébként senki sem nevet. Mindenki dicsérni szokta a neveiket. Remélem, hogy emiatt nem fogják kikezdeni. De ha úgy lesz, akkor azt mondom,hogy szerencse hogy azért nem másért. Ez a legkevesebb, mert olyat még nem hallottam, hogy valaki például azért legyen öngyilkos mert a nevével csúfolták. Ellentétben azzal amikor a külsejével, anyagi hátterével, stb...

Szóval ha ennyi sértés érné csak fiatal korában, akkor boldog lennék,ennél az élet sajnos keményebb!

De hangsúlyozom, hogy eddig senki sem mondta, hogy valami gond lenne a nevükkel,annak ellenére, hogy egyiket sem hallották az ismerőseink.

2016. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem hallottál még olyat? Szeretnél beszélni a barátnőmmel? 15 évesen öngyilkos akart lenni, ha nem engedik hogy megváltoztassa a nevét. És igen, én nevetek a Delanin... Meg gondolj bele, megérkezik egy önéletrajt, rajta a Balogh Delani/Benita névvel. Tegye fel a kezét aki nem kisebbségre asszociál rögtön. Annyi szép, normális név van, nem kell mindenkinek Annának meg Bencének lennie, de azért van arany középút is. Én is kíváncsi vagyok a neveitekre, bár abból, hogy ezek tetszenek, van némi sejtésem mik lehetnek. Dzsamilla, Dezdemóna, Bonaventúra?
2016. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem gyoztel meg, hogy az annyira ritka neveidtol kulonlegesek vagytok.
2016. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Rendben, akkor majd a kérdező eldönti a gyereke nevét. Nekem tökéletesen megfel!

Nektek pedig jó éjszakát ;)

2016. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Jujj. Egyik sem. Nagyon szappanoperas-való világos. :((((
2016. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Egyik sem hangzik jól! Szörnyű kimondani is.
2016. szept. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha kisebbségi vagy, akkor jó.
2016. szept. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!