Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kostoltatás. Lehet így?

Kostoltatás. Lehet így?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hetes. Orvosi javaslatra elkezdtük a gyümölcs kóstolgatást. Délelőtt probálom adni neki,1-2 kanállal. De mivel ő evés előtt elég nyügös és álltalában ha éhes sír. Ezért nehezen tudom neki pont evés előtt adni. Amíg csak pár kanállal eszik addig adhatom neki két evés között? Délelőtt vagy délután?
2010. ápr. 23. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtam kóstoltathatod két evés között is. Inkább délelőtt add a szilárd ételt, ha netán fájna a pocija valamitől, ne éjszaka szenvedjen szegény!
2010. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel indokolta ezt a doki?
2010. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok...erre én is kíváncsi lennék.... Csak most olvasom, mennyi idős...
2010. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tápszeres,nehezen kakil.
2010. ápr. 23. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Váltsatok tápszert, vagy adjál hozzá picit több vizet. A székletre inkább pici kamillateát próbálj, ha nem issza meg nagyon minimális cukorral add, a hozzátáplálással szerintem még várjatok...
2010. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A kamilla teát már próbáltuk,semmi hatása. A tápszert is hígabban issza. : (
2010. ápr. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!