Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet kitámasztva...

Mikortól lehet kitámasztva ültetni a babát?

Figyelt kérdés
kislányom 4 hónapos,és folyamatos próbál egyedül felülni, húzza fel a felső testét és a lábát egyszerre.
2010. ápr. 23. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
nem szabad kitámasztva ültetni! Korai még neki hogy felüljön!! Ráér még azzal. Próbálkoznak persze, de azért még jóval odébb van mire ténylegesen magától fel ül
2010. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ültesd kitámasztva, nagyon megterheli a gerincét! Tedd hordozóba, vagy pihenőszékbe, hagy nézelődjön, de ne támaszd ki. Majd ha egyedül felül, akkor jó, sőt, már az is jobb ültetés szempontjából, ha stabilan tud ülni, de legjobb megvárni, amíg a felülést is magától csinálja. Ne siettesd, mindennek eljön a maga ideje.
2010. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad /nem ajánlott kitámasztva ültetni,mert nem tudja mlg önállóan tartani a gerincét,és ártalmas.

Néha az öledben lehet félfekvő, félülő pózban, de mondjuk nem érdemes felültetni és párnával megtámasztani, mert később látjátok kárát.

Ő meg hát persze hoyg próbálgatja a felülést csinálni, hiszen ez "a dolga", éppen tanulja, fejleszti a mozgását,hogy előbb utóbb magától is meg tudja majd csinálni.

2010. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nem ültetem :-) meg a kis etetőszékébe nézelődni :D
2010. ápr. 23. 11:10
 5/6 A kérdező kommentje:
megy
2010. ápr. 23. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmikortól. Majd ha ő magától felül, akkor onnantól kezdve ültetheted! Nem tesz jót a pici gerincének. Mondjuk az én kisfiam nem is fekvésből ült fel, hanem négykézlábról tolta magát hátra ülésbe. Nem tudom, h ez minden babánál így van e (én is első babás vagyok), de így könnyebb nekik, h hátratolják a popójukat. Ne akartad ültetni, nyugi, el fog jönni az idő, amikor ő megérik rá, és akkor bőszen fogja gyakolrolni. :))))))


*SZ*

2010. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!