Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyen időben mivel foglaljá...

Ti ilyen időben mivel foglaljátok le a 10 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés

Nyűgős és nem jó most neki semmi..

Mindem reggel elmegyünk sétálni,már nagyon megszokta de most hova tudnám vinni mikor szakad az eső ezért mindenre megy a hiszti


2016. szept. 19. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Olvass neki, mutogass táblás babakönyveket. Amikor ennyi idős volt a fiam ült az ölemben és egy sor mesekönyvel felolvastam neki. Ha tud ülni megismerkedhet a labdával. Kisméretű, talán 8 cm átmérőjűt vettünk többféle színűt. Ezeket lehet pakolászni egy dobozba vagy lavórba, ki-be. Nagyobb építőkocka is érdekelheti már (nagy Duplo) vagy plüss kockák. Hintaló, lehet közben énekelni neki ahogy hajtod, mert persze ő még nem fogja.
2016. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
könyvek, építőjáték, pakolászás ki és be... Az enyém 10,5 hónapos, fogzik, állati nyűgös "matrica", de ha mellé ülök a szőnyegre és játszok vele, egy tünemény. Imádja, ha a duplós állatokkal szerepjátékozok, vagy ha a felépített kockatornyot eldöntheti. :) De nagyon szeret csak úgy pakolászni: a kis kosárkájába mindig más kütyüket válogatok, így míg kipakolja egyesével, meg tudom mellette inni a kávét :P De szereti, ha mondókázok neki, míg ő az ölemben van. Egyedül huzamosabb ideig ő sincs el a lakásban (bocs, ha valami rosszban sántikál, akkor igen :D ! )
2016. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Én egyszer annyira nem bírtam el vele, hogy felhúztam az esővédőt és mentünk. Mindig akkor megyünk sétálni és aznap esett az eső. Egyébként se előtte se utána nem volt ilyen még egy, 10-11 hónap körül volt.

Egyébként a kedvence most a labda, és nem is kicsi. Rendes labda. 10 hónapos korában kapta. Ütögeti, gurítja, ráhasal, kreatív vele. Ha sír a baba akkor tudom, hogy begurult az ágy alá a labda.

De mondókázás, éneklés az mindig bejön. (Ha mégse, akkor inkabb az altatás, legalábbis nálunk így van.)

2016. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ez a lepontozás??????????

Mindenki értelmesen szólt hozzá!!!!

Na ilyeneknek adjon a ... tanácsot meg tippet. Pontozz le most is, előre köszi!

2016. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jatszunk, jovunk-megyunk, csinaljuk az itthoni dolgokat...

Na ez vajon, hany pontot er??😂

2016. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le!
2016. szept. 19. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!