Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a Siesta cipőtől jobb,...

Van a Siesta cipőtől jobb, egészségesebb a piciknek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

School de lehet nem lesz az ő méretében

sztem a School után a legjobb cipő a Siesta

2010. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj a siestával, hogy harántemelő van benne, ami erősen hajlamosít a lúdtalpra, hiszen megtartja azt az izmot, aminek mozognia kellene, hogy ne alakuljon ki. Nekünk az ortopéd doki azt mondta, hogy a legtöbb gyerekcipő jó minőségű, csak olyat keressünk, aminek egyenes a talpa.
2010. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem a márkát kell hajszolni szerintem, hanem ésszel és körültekintéssel választani. Ahogy írták, a harántemelő többet árt,mint használ, akkor például miért is van annyira favorizálva a Siesta? Ráadásul a sok modellje dögnehéz, és olyan merev a talpa, hogy csak úgy bír menni a gyerek,mint a birodalmi lépegető.

Én vettem már kínaiban 3000 Ft-ért szuper szandált, puha, rugalmas talp, nem emelős, vajpuha csupa bőr felsőrész, hátul kérges, tartja kellően a bokát.

2010. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a siesta nem vált be. Vettem télen bakancsot, alig fért a lába bele, mert keskeny a lábfejrésznél, a fiam làba meg jó torkos:) ugyhogy énsem a márkát nézem, hanem hogy széles legyen és bőr, tartsa hátul a lábat, legyen kicsit magas hátul, megtudjam görbíteni a talpát és könnyű legyen. Ez a siestakrol nem mondható el mindig:(
2010. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Ciciben.Tökéletes!Én azt vettem.
2010. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Zetpol cipő márka is nagyon jó.Árban is elfogadható és a minőség is jó.
2010. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elefanten, Asso.
2010. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Siestát én semmiképpen nem vennék. Nekünk Elefanten van.
2010. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Nem lesz könnyű választani :(
2010. ápr. 29. 07:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Amennyit lehet, legyen mezítláb a baba, nekünk a Liliputi cipők is nagyon beváltak, mai napig idebenn azt használjuk, mert hideg a padló és nem merem mezítláb járatni a kicsit.

A Deichmannban lehet kapni Bobbi Shoes cipőt, nekünk nagyon bevált, szépek, vajpuhák, kényelmesek, nincs bennük harántemelő, ráadásul abszolút megfizethető, bokát jól tartó kis cipők. 3000Ft körül meg tudod venni, szerintem az teljesen jó. Mi már a sokadik párat hordjuk belőle, 21 hós a lányom, 9 hósan már járt.

2010. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!