Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
5 hós fiam 1 hónapos kora óta egy percre nem tudok félremenni, mert sír. 2 hós korától végre aludt nappal (addig nem), de az utóbbi időben már ez sem megy neki jól, hacsak nem közben szopik. Hasa 3 hó óta nem fáj. Semmit sem enged megcsinàlni nappal. Ok. Ő ilyen. Elfogadtam. De az utóbbi napokat már tényleg nem értem. Folyamatos a hiszti, semmi se jó. Hordozókendőnk van, a babakocsit nem bírja. Amikor tudom, felveszem (de van, hogy nekem is kell pisilnem vagy beraknom egy mosást és bàr mindent kommentálok, addig sír, míg nem végzek.... pár perc!). Vannak jàtékai, de már azok is felhergelik. Van játszószőnyeg, pihenőszék, nappal a nagyàgyunk. Sehol semmi sem jó. Csak ha szétökörködök a fejem, akkor végre nevet! És érdekes módon éjjel egész jól alszik, csak egyszer ébred, pedig nappal fél óránként szopik. Pàr napja rendszeresen mellbe rúg a pelenkàzón. Próbàlok rászólni, mutatni a mellem és a lábát és mondani, hogy nem szabad,ez fáj. De egy kín lett az öltözés, úgy rugdalózik, pedig eddig szerette. Ma elsírtam magam... elfogyott az erőm... ja igen, fogzik 2 hónapja...
2016. szept. 29. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nappal megeszi az adagjat, ejjel nem ehes, ezert alszik jol. van egy mondas: amelyik baba ejjel jol alszik, az nappal nem. es vica versa, es tenyleg igy van. es azert log a ciciden mert megszokta. terjetek at a 3 orankenti evesre, es alakits ki napirendet most mar. hianyzik neki a rendszer, lehet hogy akkor is nyugosebb habitusu marad de legalabb nem log majd egesz nap a ciciden. es ne vedd fel egybol ha sir, szokja m3g hogy a napnak vannak idoszakai amikor "egyedul" kell lennie, ez legyen mindig fix idopont, a napirend resze, es ilyenkor ne rohanngalj hozza csinald meg a dolgod, akkoris ha nyuszog. adj nekikulcsit telefont hajgumit - barmit ami nem az o jateka hanem nagy kincs. es kitartast, az en lanxom ugyanilyen volt 7 hos koraig, es ott mintha elvagtak volna, azota egy alom baba...biztos hogy a hasa is bantja, csak nem latod rajta mert mar nem olyan intenziv
2016. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jött már ki foga? Lehet az a baja. A kisfiam bár eleve nyűgös volt mert hasfájós volt az első fogainál viszont volt egy pár nap mikor már el sem tudtam képzelni, hogy mi lett vele. Állandóan csak sírt. Majd megláttam a fehér csíkot az ínyén..


Az öltözés egyébként egyre rosszabb lesz. Ez teljesen normális viselkedés. Gondolom hasra tud fordulni igaz? Az enyémmel is akkor kezdődtek a harcok pelenkázás és öltöztetés téren de egyre nehezebb..


Ja amúgy én azt hittem elmúlt a hasfájás 3 hónapos korában. Volt nyugodt 1-2 hét. Majd megint borzasztó nyűglődés.. azt hittem foga jön. Majd idővel kiderült, hogy hasfájás.. Úgy 2 hónap találgatás után lett igazán világos. 7 hónaposan múlt el. Te abban biztos vagy, hogy elmúlt a hasfájás?

2016. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van ételallergiája, de mindenmentesen eszem miatta és így nincsenek a tünetek. Mikor voltak, akkor gondok közepette is sokszor mosolygós volt, nem viselte meg, így most azt kizárnám. De azért kipróbálom megint az Infacolt, hátha a pocak....


Lehet, hogy a foga az, ennyire? Másfél hónapja ott a két fehér csík és mintha már nőtt volna, emelkedne, de egyszerűen nem akar kibújni a fogacska.


Igen, tud forogni mindkét irányba.


Elsőnek: korábban 2 óranként szopott, nekem már akkor is mondták, hogy ez sűrű, de ha kicsit húztam az időt, utána csak többet akart... és nem bírom, hogy ezért bőg. Meg úgy alapjáraton nehéz sírni hagyni. Nem mondom, hogy nem fordult elő, hogy nem rohantam oda, de sajnos nem vezetett semmire, így ez nem tűnik úgy, hogy bejön... hátha nekünk is egyszer majd csak hirtelen elmúlik.

2016. szept. 29. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Fèl oránkènt eszik? Te próbáltál már fèl óránkènt enni, neked is fájna a hasad tőle.
2016. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igény szerint szopik. Csak most váltott fél órákra. Amúgy órák. Nem volt baja. Olvass utána az igény szerint szoptatàsnak. A szoptatás nem csak élelemszerzés....
2016. szept. 30. 05:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindjárt 6 óra és még nem ébredt fel, ma meglesz a legelső egész éjszaka átalvás!!! :) mikor hasfájós volt, nem tudott aludni.
2016. szept. 30. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!