Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok Debrecenben...

Ajánlanátok Debrecenben gyermekorvost az Ibolya utcai rendelőben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Hacsavecz doktornőhöz tartozunk, de nem vagyok teljesen megelégedve vele. Állítólag Tar Júlia jó, bár én nem nagyon ismerem, csak egyszer voltunk nála helyettesítéskor.
2010. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi viszont Taar Júliához tartozunk.Nekem őt ajánlották,így hozzá mentünk.Én meg vagyok vele elégedve,bár kicsit "langyos víz".Viszont mindig biztosra megy,nála nincs oké,majd elmúlik,nem kell vérvétel.Kicsit néha túl is biztosít,de ez persze az én szerencsére minimális tapasztaltom vele.Tanácsadáskor szoktunk találkozni.
2010. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Legalább valakiről már van vélemény. Inkább alapos legyen egy orvos, minthogy valamit ne vegyen észre. Majd választok.
2010. ápr. 27. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!