Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Medela és svéd itatópohár...

Medela és svéd itatópohár (újszülöttnek) vélemények?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta, hogy mindkettő jó! A svéd szimpatikusabb, nagyobb, de 3x annyiba kerül. Megéri az árát, vagy elég az olcsóbb Medela is?
2016. szept. 30. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van svéd itatópohár, nekem nem sikerült vele megitatnom a babámat, nagyon nehéz olyan finoman önteni, hogy csak annyi menjen amennyit le tud nyelni. De lehet csak én vagyok béna!!!
2016. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az igazság az, hogy sima (talán medelás?) pohárra próbálkoztam az elején az első kislányommal, hát, pedig próbáltam így is, úgy is, de a végén a drágán kifejt anyatej 90%-a a gyerek nyakában, ruháján landolt, a maradéktól meg ő fulladozott. Maradt a cumisüveg amiből vígan evett, igaz, csak max napi 1x, kb két hétig, utána teljesen szopis lett. A másodikkal is szoptattam/üvegeztem bármi cumizavar nélkül. Persze nem minden baba ilyen, de sztem ha csak napi 1x kellene, akkor maradhat a cumisüveg
2016. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mire kellene?

Gyógyszerhez, pár korty vízhez 40 fokban (nem hinném, hogy ez utóbbi most aktuális)? Ehhez jó a kiskanál is.


Ha pótláshoz, akkor megőszülsz mire ezekkel megitatod. Nálunk volt cumizavar, de kellett a pótlás, így végül Medela Calma etetőfejjel kapta (ez ám a drága! 7 ezer volt).


Egyébként próbáltuk mindkettőt. A svéd teljes halál. A medelát pedig most használjuk, 13 hónapos és ebből iszik (segítséggel).

2016. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!