Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is így van?

Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés

Mióta babám van, észrevettem, hogy a férfiak jobban odavannak a babámért, szórakoznak vele stb. A nők meg csak jaj de édes baba és ennyi.

Kicsit meglepődtem. :)



2016. szept. 30. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha családos anyákról írtad, hogy nincsenek annyira oda a babádért, mint a férfiak, az érthető. Családos anyaként kb nekem is ennyi a véleményem a más gyerekéről: jaj, de édes, szép baba. Nekem is van sajátom - bocsi, de- nem ájulok el a másétól (nyilván nem a családban született babákra gondolok!)
2016. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából így van.


Nekem az tűnt fel, hogy ha sétálok a babával, az utcán a középkorú és a nagymamakorú nők, a huszonéves és a nagypapakorú férfiak mosolyognak rá a leggyakrabban, a huszonéves, szülőkorban lévő nők pedig úgy elmennek mellette (a kutyájukat sétáltatva!), mint a sicc.

2016. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mai fiatal (20-30 közötti) gyermektelen nőket hidegen hagyja a baba. Marhára nem érdekli oket. Ugyh hülyeség, h lehet velük csajozni :)))

A nagymama korú néniket, esetleg bácsikat, illetve a szinten kisbabas nőket érdekli. Meg a 4-5 éves kislányokat :D

2016. okt. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
èn se vagyok oda más gyerekèr,itt a kis 3 hósom. :D de mosolygok rájuk meg stb. viszont èn is èszre vettem,hogy sokszor jön velem szembe egy másik banakocsis ès eszèbe nem lenne arr2bb menni,holott neki lenne rá nagyobb lehetősège... èn azt hittem hogy majd mindenki milyen udvarias meg előzèkeny lesz ha lesz babâm,erre semmi...
2016. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, az kimonottan nem figyeltem meg, hogy a férfiak jobban észreveszik a babát, de az biztos, hogy minél közelebb van egy nő a kisbabás anyuka korhoz vagy szerephez, annál kevésbé hatódik meg a babán. Ez teljesen érthető: vagy van neki, és akkor a saját gyermeke mellet elhalványul az összes, vagy nincs, utóbbi esetben vagy azért, mert nem akar, vagy azért, mert nem lehet. Egyik esetben sem várható el, hogy elolvadjon a mi babánktól. Az elképzelhető, hogy mindenki más, beleértve a férfiakat, a kislányokat és az idős néniket, kevésbé bonyolult érzelmi viszonyban vannak a kisbabákkal, és könnyebben észreveszik, hogy milyen bájosak.


De rengeteg kivétel is van, minden itt leírt általánosság alól:)

2016. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a férfiak jóval lazábbak.

számtalan apa video ill kép is van a neten hogy a férfiak mikre képesek a babákkal, amik egy anya eszébe nem jutnának.

ezen lazaság miatt más babákkal/gyerekekkel is lazán elszórakoznak. Míg az anyákban ott a féltés, aggódás, stb is, ami némi görcsösséget szül. hamarabb veszem észre más gyerekén hogy kancsi, vagy folyik az orra, mint azt, hogy de édes..

2016. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!