Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? Kilenc hónapos...

Mit tehetnék? Kilenc hónapos babám éjszaka játszik. Van valami tippetek?

Figyelt kérdés
Felkel éjszaka és minket ütöget, mászik ránk stb. (velünk alszik egy ágyban) Hiába mondom neki, hogy feküdjön le és aludjon nem érti meg. Persze így én sem tudok aludni félek, hogy leesik.
2016. szept. 30. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
NApközben ne hagyd (annyit) aludni.
2016. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napközben kétszer alszik egy-egy félórát. Szerintem ez nem sok.
2016. szept. 30. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Hat az nagYon nem sok! Azt meg csakugyan hiaba mondod, hogy fekudjon le es aludjon!😆

Ha nagyon babral, vedd fel es altasd vissza, mast ugyse tudsz tenni! Meg persze ne beszelgess hozza olyankor.

2016. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve az is baj, hogy a ti ágyatokban alszik. Ha az enyém felébred a kiságyban, esélye sincs játszani, mivel nincsen kivel.
2016. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell ringatni, hogy elaludjon. Nem is tudom hogyan altatnám el úgy. De köszi a tippet.
2016. szept. 30. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor mond neki tovabbra is, hogy feludjon le es aludjon! 😉

Majd csak megerti...

2016. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt egy ilyen idoszak, o egyedul az agyaban dumalt masfel orakat ejszaka... aztan abbahagyta. De asszem egy-ket hetig csinalta.
2016. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyem a szivét! :D

Ne szólj hozzá, ne nézz rá, ne foglalkozz vele és akkor megunja, mert nincs kivel játszani.

2016. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!