Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örülnétek, ha felkérne valaki...

Örülnétek, ha felkérne valaki keresztszülőnek, vagy inkább nyűgnek fognátok fel?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Akivel joban voltunk, ott orultem. Aki csak erdekbol hivott, ott meg is szakadt a kapcsolat.
2016. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ ki kér fel.
2016. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A testvéremet szeretném felkérni keresztapának, nem mondom, hogy tökéletes a kapcsolatunk, 5-ből olyan 3-asnak mondanám. Nem beszélünk mindennap, nem osztunk meg mindent, de mindig számíthatunk egymásra, ha segíteni kell valamiben. Igazából más fel sem merül akit felkérhetnénk, de egyébként is őt szeretném. Csak nem tudom, hogy ezt az emberek hogy élik meg. Elég jók az anyagi körülményei, de nem ezért szeretném őt..mert amúgy is a nagybátyja lesz a gyereknek, szóval gondolom ugyanúgy venne neki ajándékot, ha nem a keresztapja lenne. Csak már sokaktól hallottam, hogy lehúzásnak érzik a keresztszülőséget..
2016. okt. 5. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen a valláshoz való hozzáállása?

Testvéremmel 10/10-es a kapcsolatunk, de őt nem kérném fel, mert ateista és nem kenyere megjátszás (amit becsülök is). Remek nagybácsi keresztlevél nélkül is.

2016. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából hasonlóan áll a valláshoz mint mi, meg van keresztelve, és ha nem is minden vasárnap, de jár templomba.
2016. okt. 5. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Két keresztgyerekem van, valahol mindkettő "nyűg". Az egyik egy barátnőm gyereke, ritkán találkozunk és úgy érzem azt várnák, hogy ajándékokkal bombázzuk, pedig a keresztszülőségnek nem ez a lényege. Másik a tesóm gyereke, ott ugye ajándékozunk alkalmakra, mert ugye unokahugom, de hiába mondom, nem viszik el templomba, pedig ugye ebben kéne támogatni, így egy kicsit rosszul érzem magam miatta.
2016. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a keresztgyerekeimet. Mondjuk volt olyan helyzet, amikor nem voltam vmi jól eleresztve pénzzel és így egy közelgő ünnepre kisebb ajándékot tudtam adni nekik. Rossz volt nézni, hogy mások mennyire szuper játékokat tudtak venni. De ez csak nekem volt rossz, ők nem így álltak hozzá. Nagyon jó kapcsolatban vagyok velük. Szóval én egyáltalán nem nyűgnek fogom fel.
2016. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!