Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s! 37.6 fokos hőemelkedé...

S. O. s! 37.6 fokos hőemelkedés fogzástól lehet? Mit adjak neki ami folyadékot pótol, mert se vizet, se teát, se gyümilevet nem fogad el.8 hós, tápszeres

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tápszert add neki (amennyi a mennyisége), majd kis adag tápszer vízzel felöntve.(1 kanál tápi+ kb. 60 ml víz) Eleinte én is így "csaptam be" az enyémet, mert vizet nem volt hajlandó inni. Ha nem megy le a láza és nem iszik akkor se, akkor feltétlen ügyelet! De nagyon remélem, így inni fog, mert ez a csel bejött nálunk is.
2010. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki szivacsot és abbol kiszopogathatja a vizet.De ha már van foga akkor vigyázva mert könnyen kiharap belöle.
2010. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvos azt mondta, hogy sosincs hőemelkedés,láz fogzástól,akkor biztos beteg,Viszont olyenkor jobban megindulnak a fogak, ha beteg.Én is ezt hittem, aztán kiderült,hogy piros a torka.Nurofent adtam neki, fogzásra is jó.
2010. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem igazán fogadja el úgy sem,most már bizti vagyok hogy nem a fogacskája,mert tegnap délután 2-kor 38 fok volt,még hajnali 3-kor is.de hogy akkor mi lehet,mert semmi más tünet nincs...10-re viszem doihoz szegénykémet :( Ráadásul tök egyedül vagyok vele,mert apa tegnap reggel elutazottt 1 hétre :(
2010. ápr. 26. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!