Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislány akkor Zoé, ha...

Ha kislány akkor Zoé, ha kisfiú akkor Roland, mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Szép nevek!

Nekem a Zoé kicsit gyakori, de a lényeg hogy Nektek tetszenek.

2016. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is tetszenek,szép nevek! :)
2016. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Zoe - tucat

Roland - cigany


De ha nektek tetszik, nekunk edesmindegy

2016. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Zoé felénk nagyon gyakori, én ezért nem adnám. A Roland itt ritka és szép szerintem, nem tudom mitől lenne cigányos............ ha egy kisfiú nem Hunor vagy Mátyás akkor már egyből cigányos? Félreértés ne essék, szeretem a kifejezetten magyar neveket, az én fiamnak is az van, de azért ne essünk már át a ló túloldalára..
2016. okt. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Roland tetszik, Zoé nem.

De nekem az egyik dupla magánhangzós név sem jön be pl. Noa, Noé, Zoé, Noel, Kloé, Klió, Kleó stb.

2016. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Zoé nekem sem tetszik. A lágy neveket szeretem lányoknál pl. Hanna, Lilla. A Roland tetszik.
2016. okt. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik, nekem mindkettő túl "kemény", meg stílusban sem az ilyen nevek jönnek be.
2016. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Zoé ma már minden harmadik kislány, nekem egyébként nem tetszik.

A Roland szép, én nagyon adnám a gyerekemnek.

2016. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4

Egy időben a cigányoknál a Roland nagyon elterjedt név volt, mielőtt bejött ez a telenovellás Rikárdó-féle névadás. Én is ismerek jó néhány Roland nevű cigányt.

2016. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én meg ismerek jó néhány magyar Rolandot, cigányt csak egyet és ismerek elég sok Andrea nevű cigányt, mégsem gondolom hogy az Andrea cigányos. Ha valahol meghallom hogy Roland, nem az az első gondolatom hogy tuti cigánygyerek, de ha meghallom hogy Rikárdó, akkor kb biztos vagyok benne.
2016. okt. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!