Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, hogy viselkedik illetve...

Kinek, hogy viselkedik illetve miket csinál 21 hónapos Babája?

Figyelt kérdés
Sziasztok Anyukák! :) Az lenne a kérdésem, hogy miként viselkedik 21 hónap körüli babátok... Pl:Öltözködésnél, fürdésnél, evés, hogy zajlik... Én pici fiam még nem beszél, düh kitörései vannak ha valamit nem engedek... Persze alapvetö kérdések mint, hogy melyik cipöt vegye föl azt Ö dönti el.... Evés: Katasztrófa még mindig. Öltözködni utálunk.... :)
2016. okt. 12. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Öltözködésnél: Uh általában jól viselkedik,de van 1-2 nap.(úgy hetente mondjuk 4-5 alkalom) vagy több....:) Mikor egész egyszerűen nem tudom felöltöztetni! De komolyan. Utálja,elszalad,ordít,hisztizik,földhöz veri magát és stb..

A fürdést imádja!! A nap fénypontja nála szerintem! Na kijönni, vagyis kiimádkozni már húzósabb:) Na és utána a pizsibe bújás! Megérne egy misét az biztos:)

Evés: Kizárólag mesenézés mellett. Asztalnál? Felejtős, max ha többen társaságban vagyunk, akkor lát mindenkit enni és ő is eszik szépen! Délelőtt ezt ebéd alatt is értem nem eszik sokat! Bár hangulat függő! Délután jobban eszik. De sokszor kiköpdösi,a következő falatot ami ugyanaz azt meg megeszi:) Kiérti ezt??!! Összességében jó az étvágya.. De én nem tudom.. Szórakozik..

Igen-igen! Szintén... Dühkitörések ha valami nem úgy történik ahogyan a kiskirálylány elképzeli!!

Amúgy dettó a lányomat írtad le.

Alapvetően nagyon aranyos kiscsaj,de.. Az biztos, hogy nagyon erős akarattal és temperamentummal rendelkezik! Határozott személyiség! És irigy! De imádni való:) Ő már beszél szépen.

2016. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
21 hónapos babám nem volt, csak kisgyerekem.
2016. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálunk is mint amit az első válaszoló írt annyi különbséggel hogy kisfiam van. :)
2016. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az öltözéssel szerencsére semmi probléma, a nadrág zokni cipő felfele is megy egyedül, ő szeret öltözködni :) Eddig minden evő volt, nagyon jó étvággyal, most jönnek a hátsó őrlők napok óta alig tudok belediktálni valamit, rémálom...Összességében nagyon ügye,s egyre többet beszél, csak szavakat, de napról napra egyre többet. Többségében egyedül eszik, már ha eszik, náha rá is rájön az 5 perc, na akkor aztán rajta is van...de szeerncsére nem olyan sűrű jelenség ez. Nekem inkább az a "bajom", férjem elég sokat dolgozik, és többségében egyedül vagyok vele itthon, és napvégére ez agyilag nagyon lefáraszt, úgy hogy még dolgozok is mellette itthonról és tanulok is...
2016. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen kezdtem bölcsibe szoktatni a gyermekemet (és nem babámat).

Akaratos ugyan, de együttműködő és szófogadó a mai napig. Akkor már önállóan evett és ha szóltam, hogy kajálunk, akkor magától ült az asztalhoz.

Természetesen próbálgatta a határokat, de se evésnél, se öltözködésnél, se fürdésnél nem volt jellemző a nagy hiszti, mert tudta, hogy nem vagyok vevő rá.

2016. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!