Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hete szultem. Ti hogy...

3 hete szultem. Ti hogy vagytok, hogy viselkedik ilyesmi idos babatok?

Figyelt kérdés
Mi kb. 3 naptol eleg hasfajosak vagyunk,sajnos.Tejem van de mindig nyugtalanul eszik,ossze vissza mozog mert mar faj akkor a hasa.Nehezen jon a kaki.Es persze estere jon a legtobbszor a hasfajas.Mar probaltunk ki kulombozo cseppeket de egyik sem tokeletes.Napkozben eszik,alszik ha tud a hasfajatol.A furdest nagyon nem szereti vagy az oltozest.51 cm-vel szuletett,3150gr-mal.Most 3770gr.Ti hogy vagytok?en mar jobban erzem magam.A varratok sem feszulnek mar ugy.72 kg mentem be es 64kg-val jottem haza.Ejszaka nyugtalanul alszik a kisagyat nem szereti.Napkozben nagyon jol elalszik a mozeskosarban de ejszaka sehol sem jo neki.En mar kezdek kicsit faradni hogy 3 hete nem alszok.
2016. okt. 20. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én picit több mint 3 hete szültem,én már jól vagyok,pici fiúnk Csongor pedig eszik alszik,3220 grammal és 51 cm született,1 hete mérték akkor volt 3760 gramm,szoptatok de éjjelre kell a pótlás neki.Szerencsére nem hasfájós,éjjel is kb 2 kétésfél óránként kel enni.napkozben egyre többször van ébren,próbálgatja a hangját,"beszélget",csak akkor sír,ha éhes,de akkor teli torokból mint aki mindjárt éhen hal.neked kislány vagy kisfiú
2016. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kisfiu-Dominik
2016. okt. 20. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:

En pont ma 2 hete hogy szultem. A babám neve Anais. Par napja nála is elkezdodott a hasfajas , sajnos. O is 51 cm vel es 3200 grammaļ született. En pedig 72 kg voltam es amikor hazajottem 3 nap mulva a kórházból egy picivel tobb mint 66 kg voltam most 61 kg nel tartok.

Az en babam is eleg nyugtalanul alszik foleg amióta faj a pocija. Nyög, mozgolodik nyoszorog mikor alszik , mindig azt hiszem , hogy felebred olyankor de nem , alszik tovabb. Csak en nem tudok tole.

Ejszaka 1 kor szokott kelni es nem alszik reggel 5 ig. Vagyis aludna az ölembe. A kisagyba van úgy, hogy lerakom 2 -3 szor aludni de nem akar. Sot utanna me mindig a cicit keri. De ez mar inkabb csak csuszlizas. Az igazi csuszlit nem is fogadja el. Szoval en is zombi vagyok. Probalom szoktatni hogy nappal legyen tobbet ebren de ha elalszik akkor elalszik es sokszor nappal 5 orat is alszik egyszerre.

Most inkabb a hasfajassal probalunk megkuzdeni. 2 napig Colidep cseppeket kapott de nem igazan hatott. Meg kényelmetlen is az adagolás is mivel 1 oraval az eves előtt kell beadni. Egy részről nem szeretem a babat csak ugy keltegetni , mivel nem tudom mikor ebredne magatol . Másrészt meg ha felkeltem mar ehes is biztos 1 orat uvolessel toltene szegény. Igy soha nem tudtuk kivarni az 1 oarat.

Most espumisannal probalkozunk es köménymag tejat iszok. Mintha nem uvoltene annyira a fájdalomtól. Remélem csak jobb lesz. Ha nem akkor kiprobalunk egy harmadik fele gyogyit is mert nem birom vegignezni a szenvedeset.

2016. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!