Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptember 11. -én jött meg...

Szeptember 11. -én jött meg utoljára menstruációm 13. -ik napja késik . Vettem tesztet negatív. Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor beteg voltam. Ki kellene mutatnia, szerintem lassan menj nődokihoz, persze simán késhet stressztől is, szóval félned nem nagyon kell, de ha terhes lennél, akkor azt már nagy eséllyel mutatná a teszt.
2016. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Elmentem orvoshoz, csinált UH-t, kiderült, h cisztám van.

Persze lehetsz terhes is, csak még nem mutatja a teszt, vagy egyszerűen csak késik...

De ha nem jön meg és negatív a teszt, azért érdemes mindeképpen megnézetni, miért.

2016. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Történt, ciszta volt a ludas.
2016. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért furcsállom,mert eddig mindig pontosan megjött.Sosem volt még ilyen .Van egy négy éves kislányom ,de vele megvolt 6 hónapos koromig ,de őt úgy iskimutatta a teszt már hetesen.
2016. okt. 20. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem késett már kb 10 napot többször is. Stressz miatt leginkább. Mondjuk nekem sose volt óramű pontosságú, 3 napon ide vagy oda pl még meg se lepődök.
2016. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Ma voltan nőgyógyásznál azt mondta menjek vissza hétfőn reggel.Ma nem volt jó az uh gép.
2016. okt. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!