Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet jol kezelni es...

Hogy lehet jol kezelni es megélni, ha körülötted mindenki terhes, csak te nem, pedig szeretnél?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
En nem tudtam jol kezelni. Minden tethes es kisgyerekes ismerosommel megszakitottam a kapcsolatot. Joforman felegettem az osszes regi baratsagot, jo viszonyt,ugyanis mindenki epp kisgyerekes vagy terhes volt,mikor nekem is minden vagyam az volt. Nem bantam meg. Csak igy tudtam ep esszel atveszelni azt az idoszakot.
2016. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Empátia mindkét részről! Ennyi a titka! De egy barátságban,főleg ha sokéves,akkor ez nem téma!

Mi értelme felégetni mindent,régi barátságot,csak mert te besértődtél? Semmi! Attól neked nem lesz jobb! És hamarabb sem lesz gyereked!

2016. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

a pozitív gondolkodás és egyéb könyvek, filme zerint, csak pozitív érzésekkel tudjuk bevonzani amiket szeretnénk. tehát a terhesség, gyermek pozitív élményként kellene, hogy rögzüljön. erre próbálok tudatosan gyúrni, illetve sok erőt ad, ill megható volt számomra, hogy akiknek nem sikerült már régóta(2 barátnőm is), mégis velem örültek a terhességemnek, együtt sírtunk egy anyás idézeten a meghatottságtól, jöttek a kórházba is, hozzánk is babázni, és reneteget segítettek szívből. egyszerűen csodáltam őket. Most én vagyok ebben a helyzetben, nekik jött a baba, nekünk még nem jön a 2. Olyan szeretnék lenni mint ők. erős és önzetlen.


Így amikor szembejött velem az utcán egy régebbi harmadik barátnőm nagy pocakkal és örömmel mutatta be a férjét is, én tudok vele örülni és csak annyit mondtam magamról, ó, úgy szeretném már én is a kövi babát.

2016. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hatalmas önuralom kellett hozzá hogy elviseljem. Nálunk a családban ketten is akkor szültek mikor nekem missed abom volt! Gondolhatjátok mit éreztem. De tudtam hogy nekünk is sikerülni fog miért cirkuszoltam volna? Még a 46 éves kolléganöm is terhes lett a 6. Gyerekével na az volt a csúcs akkor az fájt de neki is mosolyogva gratuláltam és vele örültem.De még egy év sem telt el a missed ab óta és megszületett a lányom.
2016. okt. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Erre nincs recept vagy gyógyír. Az ember a cselekedeteit tudja irányítani, tudja kontrollálni, de az érzéseit, a vágyait nem. Egy idő után van aki eljut a belenyugvás szintjére és van akit élete végéig mardos a dolog. Nekem speciel a belenyugvás hónapjában fogant a gyerekem 7 év keserves küzdelem után.
2016. okt. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:
45%
Gondolj arra, hogy nem tőled vette el. :-)
2016. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Mindenkinek más a receptje. Én elmondtam az enyémet, erre lepontoznak, mert őszinte voltam és le mertem írni, h nekem, az akkori lelkiállapotomnak az tett jót, ha senkivel nem tartottam a kapcsolatot. És mint mondtam, nem bántam meg!


Szerencsére ez már csak a múlt.

2016. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!