Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet ajánlanátok?...

Milyen nevet ajánlanátok? Hartmann vezetéknévhez!

Figyelt kérdés

Gondolom sokan rájöttek, hogy fűz minket valami Ausztriához / Németországhoz. Nos, akik így hitték, nem tévedtek! A férjem Linzben született de az édesanyja magyar, így a férjem is tud magyarul. Mindenképpen valami olyan nevet szeretnénk, amivel Ausztriában sincs gond, mivel gyakran szoktunk kimenni Ausztriába. A másik amiatt olyan nevet szeretnénk amivel nincs gond, az az, hogy én is elég németes-osztrákos vagyok, mert a vezetéknevem Zirngast. Az édesapám félig osztrák, ennek okán. Már van három lányunk, két 11 éves és egy 8 éves. akiket Tündének, Alexának és Noéminek hívnak. Való igaz, a Tündét kicsit furán ejtik külföldön és emiatt minél egyszerűbb nevet szeretnénk.

Sajnos olyan nevek tetszenek nekem, ami Ausztriában nem túl szerencsés, a férjemnek pedig jobban az osztrákos, németes nevek, amik pedig nekem nem. Eddig nem találtunk olyat ami megfelelne a feltételeinknek. Az Anna tetszik mindkettőnknek, de mivel hasonlít kicsit az Alexához, ezért nem akarjuk. Várjuk az ötleteket! 37hkm



2016. okt. 21. 18:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Hanna, Annie, Anna, Saanvi, Pari, Lea, Martina, Esra, Lena, Nina, Zoe, Felicia, Kamille, Rosa, Rosie, Eurike
2016. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a Zita ugrott be a vezetéknévhez.
2016. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a Hanna ugrott be hirtelen :)
2016. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Lilla ugrott be. :)
2016. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Mi is Ausztriában élünk a Kislányom Hannának hívják, A kistesót Lénának fogják hívni. Nekem nagyon tetszik és az hogy milyen gyakori az nem érdekel. Nekünk úgyis csak egy lesz belőle. Szerintem mindkettő viselhető minden életkorban.
2016. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
R betűst nem adnék. Gusztustalan, ahogy a németek mondják. Pl. Nórát. Legyen Alina, Korina. Azt talán normálisan ki tudják mondani. A Sophia sem megy nekik. Magyar nevet nem is érdemes próbálni. Lillát próbáltam egyszer, de nem értik, hogy nem Lilá.
2016. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Korinát vissza vonom.
2016. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Hartmann Eliza ugrott be először.
2016. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Léna, Eliza, Liza,
2016. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Bella, Izabella, Emma, Kata, Amanda, Ella, Emili, Vivien, Sára
2016. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!