Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nő a babám melle?

Nő a babám melle?

Figyelt kérdés
14 hónapos kislányomnak kb 1 honapja elég látványosan megnőtt a cicije. Amugy vékonyka, máshova nemigen hizott, csak a cici nőtt. Ha megtapintom kicsit olyan mintha zsir meg mirigyallomany lenne alatta. Hallottam mar ilyen hormonzavarrol, korai pubertasrol..remelem semmi ilyesmirol nincs szo, de azert megnezessem orvossal? Amugy kezdetektol tapszeres, szoval nem az anyai hormonoktol van..
2016. okt. 21. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a genetika simàn hìzhat csak oda is. De mindenképpen nézesd meg az a biztos.
2016. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én lányomnak is volt cicije,voltunk is dokinál. Mondta,ha korai fejlődése lenne,akkor sokkal nagyobb is lenne a társainál. Tehát akkor 1évesen 3-4éves méretűnek kéne lennie. Aztán nálunk el is múlt a cici,lement neki. De van ismerősöm,aki lánya nagyon nagyon kövér,na,neki akkora melle van majdnem,mint nekem.
2016. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok gabona okozhat ilyet. Tartalmaz vmi hormont, amitől előfordul cici növekedés.
2016. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!