Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg lehet iratni fel...

Tényleg lehet iratni fel tejpépet receptre?

Figyelt kérdés
Nagyon refluxosok vagyunk, s küzdelem minden etetés, ha kanállal adjuk a tápszert akkor úgy nincs üvöltés. De 4 hósok múltunk, s a doki azt mondta már nem irat fel AR-st mondván rendesen van súlygyarapodás. Azt olvastam lehet irtani tejpépet is receptre...tényleg így van? Olcsóbb úgy? Milumil 1 optimát eszünk tpászerből.....

2016. okt. 23. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2016. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk írtak fel receptre, mert a fiunk szörnyen ekcémás volt, így ha-sat kaphatott (milumil), illetve sinlacot. Receptre ezek kb 1400 ft-ba kerültek (de 500 illetve 650 grammosak voltak), így valamivel olcsóbbak mint a simák (azoknál ugye a 250 grammos 7-800 ft), bár amikor úgy volt, hogy kaphat rendeset, akkor kuponnal akciókkal vettem, így egy doboz 500 ft körül volt, így olcsóbb lett volna.
2016. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen, de miért beszélsz folyamatosan többesszámban? Nem tűnik fel, hogy ez így mennyire bugyután hangzik?

Kakiltok is ? Meg büfiztek ?

2016. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ikreim vannak, ha rám vonatkozott a kérdés...

Amúgy mások is többesszámban beszélnek...

2016. okt. 23. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Èn soha se fogom megèrteni az embereket hogy mièrt nem a kèrdès meg vàlaszolàsàval foglalkoznak, ahelyett hogy a többes szàmmal foflalkoznak vagy basz...àk a kèrdezőt.


Ìrasd fel a receptet a dokival mert jóval olcsóbb. És kèt babànàl sokat szàmìt.

2016. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm s milyen tejpépeket lehet? Lehet pl milumilt is? Esetleg árat tudtok mondani?
2016. okt. 23. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Írtam... Nem olvastad?

Milumil ha és sinlac. Fent is vam az áruk neten is, 1300-1400 ft az 500 es 650 grammos. De a milumil ha, nem olyan finom mint a normál tejpépek, a sinlac pedig nem igazi tejpép. De mondom jobban jársz, ha akkor vásárolsz tejpépet, amikor akciósak vagy an rá kupon. A dm-ben pl sokszor van 2-t fizet, 3-at vihet akció, így 1600 ft-ért vehetsz 750 grammot, olcsóbb is így és nem kell recepttel szórakozni. És te hiába kéred a dokit, hogy írja fel, ha nem hajlandó, márpedig ha a tápszert nem írja fel, akkor ezt sem fogja.

2016. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sinlactot hasznalom es nagyon szeretjuk es ko arba van kb. 1300 volt receptre es 2 csomag van benne. Ezzel sok mindent lehet csinalni. Suriteni a babak hamijat, habaras helyett hasznalni. De van recept fuzete ezt en vedonotol kaptam. En nagyon szeretem es a babam is. Ja es sok vitamin van benne.
2016. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!