Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás/fogáttöréskor le...

Fogzás/fogáttöréskor le kellene mondanom az előre megbeszélt meghívást a lányom keresztanyukájával?

Figyelt kérdés
Lányom 14 hós, picit folyik az orra, nyüglődik, de általában jó kedélyű. Így inkább maradjak vele itthon? Vagy nyugodtan elmehetünk?
2016. okt. 23. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ismeted a babádat. Szerintem en elmennek, ha nem viselne meg nagyon a dolog.
2016. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vannak pillanatok amikor nagyon nyugos, aztan van amikor jar kel mosolyog.

Nem tudom mi tevo legyek, uj arcat mutatja a babam, fogalmam sincs 😕

2016. okt. 23. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiam is fogzik épp, délelőtt törte át az ínyét. 2 hete extra nyűgös, de érdekes mód, ha nem itthon vagyunk, visszavesz a nyűglődésből. Eltereli a figyelmét talán a "nagy világ", a más, vagy nem tudom miért van ez. De tényleg, el se hiszik az emberek, hogy 1 órával azelőtt már alig bírtam vele otthon, nekik meg csupa mosoly... Szóval én vinném magammal, akármi is a program a keresztanyával.
2016. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vinném. Az én 13 hós kisfiam figyelmét is eltereli az újdonság is és heti rendszerességgel látogató családtag is. Akkor mindig sokat vigyorog, ha jönnek a nagyik. Aztán még mindig el tudod hozni, ha nem a terv szerint alakulnak a dolgok.
2016. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy nincs rosszul csak kicsit nyűgösebb menjetek nyugodtan. Az új környezet, ingerek lekötik majd a figyelmét. És ha nem nyilvános helyre mentek, hanem hozzá vendégségbe nyugodtan vidd az orrsprayt, orrszívót, porszívója biztos van és ha szükséges ki tudod szívni az orrát. Mi is csináltuk így, sőt, most is ha átmegyünk anyukámhoz vagy apukámhoz akkor is viszem, soha nem lehet tudni mikor kell és még nem tudja kifújni az orrát.
2016. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!