Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alszik/aludt 1 honapos...

Hogy alszik/aludt 1 honapos babatok napkozben es ejszaka? Nektek hanyszor kel fel este, mikorra aludta at az ejszakat?

Figyelt kérdés
Mi most toltottuk a 4 hetet.Hasfajosak vagyunk szoval vagy az egesz nappal vagy az egesz ejszaka sirassal telik.Mar probaltam jo par dolgot de a lanyommal is kiprobaltam mindent de csak az ido oldota meg.Viszont vele mar nagyon faradt vagyok.Eddig meg evett es csak aludt 2-3 orat napkozben es ejszaka felkelt 2-3 alkalommal enni.De most mar ott tartunk hogy napkozben nem uvolt a hasfajastol de egyik etetestol elszenved a masikig.Nem alszik rendesen csak feszkelodik es csak a babakocsiban amit nem gyozok tologatni es persze haladni az itthoni dolgokkal.De most mar ahogy eljon a du. 4 ora nem alszik vissza csak uvolt es fesziti magat,alvas helyett csak mocorog es ez igy megy kb ejfel,hajnali 1-ig.Anyatejes baba de mar komolyan gondolkozom hogy adok neki tapszert es megnezem annal is ilyen rossz e egy napja.En odafigyelek mit eszek.Van is tejem amennyi neki kell.Volt mas is igy hogy igy viselkedett a babaja?Valami tanacs?Nekem normal esetben eszik este 7-10-01-05 de mostanaban nagyon osszevissza.:-( A lanyom par hetesen 1 szer kelt fel enni miutan este 7-kor letettem.De szerintem 4-6 hetes korara mar ataludta az ejszakat.Este letettem es reggel 7-ig aludt akkor tejcsit es aludt 10-ig.DE most a fiammal szornyu ez a szenvedes.Mit csinaljak vele egyik etetestol a masikig ha jol lakott volt kaki viszont nem akar aludni csak szenved?Mar tanacstalan vagyok es faradt....
2016. okt. 28. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Enyém 3hetes. Este 8-9között alszik el, ha kel,akkor fél4-kor,ha nem,akkor fél6-kor ébred. Neki is fáj a hasa, infacolt kap,anyatej és tápszer. Du 4-töl ő is csak szenved. Van nehéz este,akkor alszik el 9-kor vagy utána. Tegnap a pihi székbe aludt el,onnan tettem át a helyére. Ott valahogy jobban elalszik nappal is. Vagy a hordozó kendőben még.

Csak kinövi....

A nagy nekem három hetet orditott egész nap. Őt hasra tettem,az oldotta meg,a póz volt a gondja neki. Ö 3hetesen egyszer kelt,fél4-kor,7 hetesen aludta át az éjjelt.A másodiknak a hasa fáj biztosan,de a nehéz elalvás után nincs gond.

2016. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nalunk is ez van/volt most lesz a kisfiam 5 hetes 1 hete isszuk az angol vizet ez egy pici segitseg kicsit konnyebben viseli a hasfajast a nappali megszunt altalaba este 8-10 ig szenved es csak a meleg vizbe jo neki ugyhogy apaval pamcsiznak probald ki sok viz a kadba es picit uszkaljon benne ;) hatha nektek is bejon adig nem sir vagy ha bekapcsolom a porszivot ;)
2016. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet hulyen hangzik plane hogy van tejem de sokszor gondolok ra hogy kiprobalom a tapszer lehet a tejemtol faj a hasa vagy nem eleg taplalo.A lanyom o tapszeres volt.O du orditott 1-2 orat de napkozben sokat nezelodott hason es ejszaka gyonyoruen aludt.Szerintetek hulyeseg du es ejszakara kiprobalni a tapszer es napkozben maradna a cici.
2016. okt. 28. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy a tej nem jó. Nézegesd az lll.hu-t, vagy kerj ott tanácsot.
2016. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, megnezem.
2016. okt. 28. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
2 valaszolo vagyok en kiprobaltam a tapozast hat az sem volt jobb szoval sokat nem nyertem vele csak annyit h kicsit tobbet alszik ejszaka egy huzamba nem kell orankent enni ami nagy segitseg meg ha kicsit onzo dolog is mert van tejcsim de azse jo a babanak ha en zombi vagyok mert nem tudok pihenni probald ki nyugodtan nem vesztesz vele semmit ;) aki meg leszol miatta az soporjon a sajat haza tajan ;) boldog mama boldog baba ☺☺☺
2016. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3,5 hetes a kisfiam! Éjjel már kb 2 hete nem kel fel.Este 8-tól reggel hatig alszik, napközben evés-nézelődés (kb 20 percet bír) majd alvás, kb 3,5-4 óránként eszik. Egy hete volt nálunk is egy kis délutáni nyűgösködés a hasfájás miatt, de az espumisan nálunk bevált. A gyerek alapvetően nyugodt. Kislányom is ilyen volt (most is), éjszakázni csak betegség esetén kellett. Gondolom ilyen a habitusuk. Egyébként nálunk a hasfájáson segít a csípőtorna meg a masszírozás is! Ajánlani tudom a melegítő párnát is! Kisfiam hason alszik, az is tud nekik segíteni! :) Anyatejes egyébként...
2016. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!