Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hetes babam par napja...

A 3 hetes babam par napja folyamatosan nyög es erolkodik. Mas is jart mar igy? Mi lehet az oka? Ti mit csinaltatok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mas hogy van ezzel de en mar kikeszultem , hogy a lanyom 24bol 24et kinlodik. Még amikor alszik is nyög es nyom, fel fel sír. Szerintem nem is pihen ahogy kellene. Szopizaskor megfajdul a hasa. Tud bufogni es pukizni is de hiaba ,széklete most max 2 van egy nap. Szokott kapni eszpumizant de mar abban se bizok. Meg colidep cseppeket a belflora kialakulasara. Probaltam tornaztatni a labat, de azt is felve nehogy vissza jojjon a tej , mivel altalaban tul eszi magat mindig vissza bukik de van hogy hanyik is. Biztos nem ettem szeles dolgot , alig eszek valamit. Szerintetek lehet valamit csinalni? Hagyjam az agyaban had nyogdecseljen?

2016. nov. 2. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is ilyen idős, pár napja kipróbáltuk ugyanezekre a panaszokra a Mecsek Baby hasfájás elleni teáját 2 etetés között, eddig úgy tűnik, segített neki, most is békésen szuszukál. Nem sokat kap, pár kortyot, rá kb 5 percre van kis tornáztatás, utána büfi és be is alszik.
2016. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is teáztunk.

Szintén mecsek babyt volt nagyon jó, jobb mint az espumisan, nekünk az nem segitett.

Evés előtt pár korty üvegből vagy kanállal ahogy elfogadja.

2016. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia mi 5 hetesek vagyunk de ugyanigy szenvedunk a kakival.Uvoltve kel fel eves kozbe is sir fesziti magat,mocorog.Aztan folytatja.Cseppet mi is szedunk de szerintem csak az ido fogja megoldani.Teat en is adok neki kaja elott es utan egy kicsit.En is kezdem neha feladi hogy valaha vege lesz de tudom hogy igen mert a lanyommal vegig csinaltam es nalla a 13 heten mint akit elvagtak befejezte.Nekunk meg az esolkodes miadt sok tejcsi is visszajon sajnos.Kitartas!!!!
2016. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! !!
2016. nov. 6. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!