Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszenek nektek a...

Hogy tetszenek nektek a következő nevek? (Nevek lent. ) Ti ezek közü melyiket választanátok? Ha nincsen közte olyan, ami tetszik, akkot milyen nevet adnátok szülentendő lányotoknak?

Figyelt kérdés

Jente, Mása, Aisa, Nádja, Villő, Lelle, Zille, Nenszi, Kiara, Kincső, Csenge, Meggi, Peggi, Főbe, Kinga, Vanda, Oana


Tatjána, Kamilla, Virginia, Marléne, Megara, Madlen, Szantina, Szavanna, Lilibell, Doloróza, Dorottya, Hadassa, Rozalinda, Hannaliza, Lucinda



2016. nov. 4. 12:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Villo, Lelle.
2016. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ezek közül a Lelle és Kinga tetszik csak.


A Kinga esélyes név nálunk is.

2016. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. nov. 4. 12:24
 4/43 anonim ***** válasza:
72%

Villő, Lelle kifejezetten adnám, a Zille és a Kamilla sem rosszak annyira, esetleg még Kincső, Kinga, Vanda


ami nagyon nem bejövős nekem azok a fonetikusan leírt angolszász nevek: Nenszi, Meggi, Peggi.

Olyan szappanoperás a Lucinda, Doloróza.

A Megara, Oana, Jente, Szantina értelmezhetetlenek számomra.


Nálunk az óvónénik már ki vannak a számukra annyira idegennek hangzó nevektől, mint amiket az alsó sorba írtam, mert már egyszerűen nem bírják megjegyezni tömegesen, s gyorsan mondani.. (50-es nők..) én ennyire furi nevet már azért nem adnék.


Karen??? Az is ilyesmi stílus, mint amit írtál, most az is menő.


Zorka, Zora, Zara


nekem a kedvenc nevem a Gréta, Grétinek is lehet becézni, míg kicsi

2016. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

A Megarára azért gondoltam, mert azt lehet Megginek becézni :).

Köszönöm a válaszod!

2016. nov. 4. 12:30
 6/43 A kérdező kommentje:
A Nenszire meg most jöttem rá, hogy az valójában Nancy! Pedig olyan aranyos és egyszerű név lenne! De így már valóbab túl fura! :)
2016. nov. 4. 12:33
 7/43 anonim ***** válasza:
95%

Aisa nekem Ajsa formában jobban tetszik.

Ezen kívül tetszik még: Villő és Kamilla.

A többi vagy nagyon orosz, vagy nagyon szappanoperás, vagy túl gyakori, vagy nem jön be. De a "Főbe" néven kifejezetten jót nevettem, borzalom.

Egyébként szerintem szép név még a Rege.

2016. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%
Aisa
2016. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed! A Főbe nevet túl sokszor hallottam a páromtól, szerintem csak ezért tetszett meg bekem is ! :D Meg Fibinek becezve aranyos! De örülök, ha legalább annyi értelme volt leírnom, hogy nevettél rajta egy jót! Azt mondják az jó hatassál van az egészségre ;)

A Regét szerintem mindenki Reginek becézné, úgy meg azt hinnék rá, hogy Regina, az meg mar van a családban!

2016. nov. 4. 12:42
 10/43 anonim ***** válasza:
96%
Cserne, Jadviga, Jarmila, Holda, Jana, Lenke, Ludovika.
2016. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!