Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnycsatorna átmosáskor...

Könnycsatorna átmosáskor mivel érzéstelenítenek? A doki azt mondta, hogy kap a babám 5-6-7 érzéstelenítőt. Szemcseppel? Vagy mivel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem érzéstelenítették semmivel. Igazán nem fáj, csak azért sírnak a picik, mert lefogják őket...
2010. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is olvastam, de akkor is a szívem szakad meg... Jövő hét szerdán megyünk.
2010. ápr. 29. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mikor pici voltam és én is inkább csak azért sírtam mert megijedtem, utána meg azért mert lefogtak és attól ijedtem meg :)

De sajnos muszáj, akármennyire is félted a picit.

2010. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk félévesen ilyen szörnyűségen és mi sem kaptunk érzéstelenítőt.Állítólag tényleg nem fáj de én nem kívánom senkinek hogy ilyenen résztvegyen.Mi Bp-én voltunk a Mária u. szemklinikán de én azt tanácsolom hogy ha oda vagytok beutalva akkor vagy menjetek más hová vagy kérd meg az orvosokat hogy ők fogják le a babát mert nekem nagyon szörnyű volt.Ráfektették a vállamra,felülről meg fogták a fejét ketten egy mosta a kis szemét.Nekem kellett az egész kis testét és a karjait is lefogni

A pici borzasztóan ordított és kapálózott, végig attól féltem hogy meg sértik a szemét úgy feszengett a kezembe.

De hogy írjak valami jót is rendbe jött a szeme.Azóta nincs vele probléma.Sorry ha meg ijesztettelek de én örültem volna ha tudom hogy mire számíthatok.

Még annyi hogy máshol úgy tudom máshogy csinálják.

2010. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmivel, az átmosás teljesen fájdalmatlan, a babák azért sírnak, mert lefogják a fejüket, nem azért mert fáj. A szemész, aki csinálta a kisfiamnak, megcsinálta az átmosást magának is, és azt mondta, kevésbé kellemetlen érzés, mint az orrszívás, a sógornőmnek 18 éves korában kellett átmosni, ő is azt mondta, hogy nem érzett semmit.

A kisfiamnak 3 hónaposan csinálták meg, nagyon nagyon sírt közben, de azonnal megszoptattam utána és 5 perc alatt megnyugodott, azóta semmi baja a szemének.

2010. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mi fehérváriak vagyunk, itt csinálják majd meg, maszekba járunk egy dokihoz, ő csinálja majd, és azt mondta, hogy kap majd előtte érzéstelenítőt. De azt nem mondta, hogy milyen formában. Az azt is mondta, hogy én nem mehetek be, mert így is sokan kellenek majd a lefogáshoz, stb.

2010. ápr. 29. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet lepontozni:

az átmosoás iszonyatosan fáj, nekem felnőtt fejjel csinálták...

egyébként egy éves korig normális szemész nem nyúl hozzá, normális szülő pedig nem engedi.

Nekem mindkét lányomnak elmúlt 8 és 11 hós korára.

2010. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!