Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kisbabám és szopizik...

3 hetes a kisbabám és szopizik. Ha nekiállok tornázni meg futni akkor elapadhat a tejem? Mennyit lehet ilyenkor sportolni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ezzel még várj szerintem a 6.hétig, addig ne fuss...Nem valószínű, hogy a mozgás miatt elapad.De ha mindenképpen most el akarod már kezdeni, arra ügyelj, hogy izomláznak nem szabad lennie.
2010. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de hogy lehet futni ekkora mellekkel??? Nem kötekedés, engem is érdekel. Ha már gyorsan gyalogolok, majd' leszakadnak. Mi erre a megoldás?
2010. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem lettek sokkal nagyobbak a melleim,mint voltak és a sportmelltartó meg csodákra képes! :)Jah és nem is akarnak leszakadni csak a mellbimbóm fáj a sok szopitól.
2010. ápr. 30. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajj, de jó neked! :) Nekem csak úgy lobognak, ha sietek...
2010. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt szoktak mondani ,h lehet sportolni ,de esszel ,h ne legyen izomlazad ,es akkor a tejednek sem lessz semmi baja :)
2013. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!