Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8 hónapos lányom születése...

A 8 hónapos lányom születése óta szopja az újját. Nem állandóan, csak akkor amikor álmos, elalszik, vagy valami gondja van. Hogy lehetne leszoktatni. Ha nem sikerül leszoktatni, akkor biztos, hogy elállóak lesznek a fogai?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,

az én kisfiam most 10 hónapos, és ő is szopta az ujját, addig amíg ki nem jöttek az első fogai. ezzel dörzsölte az ínyét. aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy teljesen elhagyta...

lehet, hogy a te babádnak is a foga jön?

2010. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom és nálunk is így van.Csak akkor veszi az újját a szájába ha nyűgős.Valószínűleg a foga miatt mert még egy sincs de már érezni lehet.
2010. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém 2 hós kora óta szopja az ujját, most 17 hós. Ha álmos, ha éhes, máskor nem. Engem nem zavar. Inkább az ujját szopja szerintem, mint a cumit (bár engem a cumitól a víz lever, nem szeretem). Majd leszokik magától. Addig is próbáld szórakoztatni, ha csinálja, hogy minél kevesebbet legyen a szájában. Ha nem állandóan csinálja, nem lesznek elálló fogai. Ha nagyobbacska lesz, már tudod neki mondani, hogy ne csinálja. Addig kár "erőlködni".
2010. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!