Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babás, friss anyukák,...

Első babás, friss anyukák, hogy érzitek magatokat így anyák napjához közeledvén?

Figyelt kérdés

Bennem csak néhány napja tudatosult, hogy mindjárt itt az anyáknapja, és hogy ezúttal, már engem is köszöntenek. :) Én is ANYA vagyok :) Jól szét is bőgtem magam :)

Nekem nem volt szerencsém anyukámmal, rossz volt a kapcsolatunk, külön éltünk, néhány éve el is veszítettem, ezért különösen érzékenyen érint, hogy már én is egy kis tündér anyukája vagyok. Csodálatos érzés :)


2010. ápr. 30. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is nagyon furcsa, minden évben anyák napján természetesen megköszöntöttem anyukámat és a nagymamámat is. És most már engem is valaki köszönteni fog. :) Hihetetlen. Minden nap rácsodálkozok, hogy van egy kisfiam, aki belőlem és a páromból van.


Egyébként épp tegnap vicceltem páromnak azzal, hogy ha majd a gyerekemnek azt mondja valaki, hogy anyád, akkor az engem szid. :D:D B.

2010. ápr. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon furcsa érzés. Még fel sem fogtam, hogy megszületett, pedig jún lesz egy éves, hogy az én fiam, hogy anya vagyok én is.

Ez az anyák napja még nem az "igazi", de jövőre, mikor már érteni fogja mi is van, na az lesz a legesleges legjobb:)

És nekem is furcsa, barátkozom is a gondolattal, hogy eddig csak én vittem virágot a nagymamámnak, anyámnak, most már nekem is jönni fognak a pitypang csokrok.

2010. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is júniusi a fiam :) Érdekes érzés ez.... :)
2010. ápr. 30. 07:44
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Igazad van ez egy csoda:-)!M nagyon várom a vasárnapot:-))) A férjem azt mondta készülnek a fiammal:-) Olyan jó:-) Megbeszéltük, hogy apák napját is megtartjuk, így Ő is izgulhat majd:-)Az milyen furcsa lesz, amikor ülsz majd az oviba és hallgatod az előadást:-)

Gy

2010. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
húúú, ne is mond! :) Igaz nekem még pici a babám, de már most izgulok, hogy fogom bírni az anyáknapi ünnepséget :) nagyon érzékeny, sírós típus vagyok :D
2010. ápr. 30. 08:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát most én is már készülök, az anyukám és az anyósom is kap ajándékot és virágot. Ma tudatosult bennem, hogy én is anyuka vagyok...

A lányom odatotyogott hozzám, megölelt, és nagy nyálas puszit adott :D Imádom, még ha néha jól meg is kéne gyepálni amilyen rosszcsont.


Szintén júniusi baba :)

2010. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En meg nem fogtam fel.

A ferjem mindig mondja, hogy ideje lenne:)

Sokszor felebredek ejszaka es megfogom a hasam...de mar nincs ott, igy fordulok a masik oldalamra a baba agyhoz es megnezem, hogy ott van-e vagy csak almodtam, hogy lesz :)

De mindig ott van :)

10 hetes de meg hihetetlen, pedig ugy vartam :)

Tudom, hogy vigyaznom kell ra, erzem, hogy meg soha senkit igy es ennyire nem szerettem.

Tudom, hogy barmimet oda adnam erte (nem anyagiakra kell gondolni...barmilyen szervemet vagy az eletemet)

De nem erzem, hogy mi is az anyasag.

Csak szerelemet erzek iranta:)Merhetetlenul nagyot!!

Lehet ez az az erzes:)

Varom az anyaknapjat, hogy milyen lesz es, hogy apanak eszebe jut-e.

Kulfoldon elunk es itt mar reg volt anyaknapja...remelem eszebe jutok :)

2010. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem 5 hónapos a kisfiam és úgy néz ki,hogy anyák napjára megörvendeztet az első fogacskájával.de egyébként néha nekem sem tudatosul,hogy anyuka vagyok.kíváncsi vagyok,készül-e a férjem,vagy elfelejti.de majd tényleg akkor lesz az igazi,mikor majd ő mond verset és hoz egy pár szál virágot a mezőről,amit ő szedett nekem.
2010. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csodás érzés szerintem is, és hihetetlen, felfoghatatlan...

Kislányom 19 hónapos, és apával gyakorolják az anyáknapi éneket... Ma ezt mondta: boldog vagyok, anya is boldog, apa is boldog, hál'Istennek. Hát, ennél szebb mondatot, még nem mondott... Olyan jó lenne, ha mindig ezt érezné...

2010. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!