Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok, hogy mondjam...

Terhes vagyok, hogy mondjam meg a baba apukájának, hogyha mindig azzal jött, hogy vele a nők a pénze miatt voltak együtt?

Figyelt kérdés

Ő 25 éves, én 22 éves vagyok és 6 hetes terhes.

Nem terveztünk közösen gyereket.

Nem voltunk kimondottan kapcsolatban, 4 és fél éve van közöttünk barátság és szexkapcsolat.

Állítja, hogy ő sosem volt szerelmes és nem is hiányzik ez neki az életéből és hogy tudja, a nőket/lányokat a pénze vonzza a leginkább... Szóval ilyen előzményekkel fogalmam sincs, hogy mondjam meg neki, hogy terhes vagyok. Félek a reakciójától, hogy haragudni fog, vagy bármi.


2016. nov. 25. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Apa lettél. Nem bonyolítanám túl.
2016. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andi80018 ***** válasza:
82%
Tök feleslegesen mondanád el neki, mert ő úgysem akarná valószínűleg a gyereket. Én apa nélkül nem nevelnék gyereket, még apával is nehéz. Elvetetném. A bartság-szex kapcsolatból nem lesz normális családi élet. Eszed lehetett volna ennyi idősen, hogy védekezel. Gratulálok!
2016. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

1. ÉPeszü nö olyan férfival nem kezd kapcsolatot, akivel a saját bevallása miatt is csak a pénzéért vannak a nök. Ugyanis vagy önbizalomhiányos, vagy üldözési mániás, vagy nögyülölö, de semmiképpen sem normális lelkivilágú embert.


2. Szexkapcsolatba eleve nem mennék bele, mert az eléggé megalázó dolog mindkettöre nézve.


3. De ha már ilyen eleve kilátástalan, értelmetlen kapcsolatba kezdtél, akkor miért nem védekeztél?


Most két lehetöséged van: vagy elveteted a ygereket - ez az értelmesebb megoldás, vagy közlöd az illetövel, aki garantáltan leminösít a lehetö legalacsonyabb szintre, közli, hoyg öt ezzel nem tudod megfogni és vetesd el. Elvileg megtarthatod, de szegény gyereknek igencsak tönkreteszed az életét.

2016. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Én felnevelném egyedül. Mármint ha akarnék anyává válni egyáltalán.
2016. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andi80018 ***** válasza:
100%
Elég nehéz úgy felnevelni egy gyereket, hogy ne legyen lelki sérült. Apa nagyon kell, főleg egy fiú gyereknek. Persze lánynak is. Ez a kislány kötve hiszem, hogy érett lenne az anyaszerepre, mert akkor nem kefélt volna egy ilyen f...asszal.
2016. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt neked kell eldöntened először is, hogy anyává akarsz e válni, kb egyedül. Szóval dolgozd fel, gondold át hozz döntét.

aztán tök mindegy hogy mit fog reagálni, de jót nem várnék, az 100%.

vagy leolt, vagy megszégyenít, vagy elküld


de egy férfine amúgy isnehéz átérezni egy nőknek áldott állapotot, nemhogy olyannak aki gyereket se akar, de nemhogy egy ennyire éretlennek ráadásul aki egy párkapcsolatra is életképtelen.

2016. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Mondd azt, hogy eddig nem vettétek komolyan a dolgot (szexkapcsolat, elhanyagolt védekezés), de most komolyra fordult, mert már hárman vagytok.
2016. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha szex kapcsolatba nem védekeztek, előbb utóbb baba lesz a vége. talán mond ezt neki! De azt sem értem, szex kapcsolatba miért nem húz gumit!!
2016. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!