Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak szerda óta...

3 hónapos babámnak szerda óta nem volt széklete. Mit próbáljak még meg?

Figyelt kérdés

A gyerekorvos szerint 3 napnál tovább nem maradhat ki. Cukros kamillateát meg glicerines kúpot javasolt. Utóbbiból negyedet adtam neki, teából 1 decit megivott. Adtam Laevolacot is 3 ml-t tegnap. De semmi.

Mit lehet mèg csinálni?


2016. dec. 6. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes vagy tápszeres? Szenved a kaki miatt? Ha tápszeres vagy szenved a kaki miatt, akkor szélcső vagy lázmérő. Ha anyatejes és jó kedve van, akkor simán nem értem az orvost, anyatejes babánál is ideje lenne lassan, de kb 1 hét teljesen normális is lehet, hangulatától függ.
2016. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

teát adhatod neki nyugodtan. bár cukor nem tudom hogy kell e bele.

ha tápszeres a tápszert is elkészítheted teával. nálunk a sok tea segitett.

2016. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a cukros teát úgy adtam hogy szirupos volt. Nagyon sok cukorral egy kia kamilla tea.

Ebből 2 kanállal és kb 2 óra múlca vilt hatása. Ha nem akkor ismét.

De tényleg akkor hat csak ha szirupos a cukortól. A cukor hajtja meg, nem a kamilla. Kamilla teát simán ne adj neki mert az még vízhajtó hatású!

2016. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szirupos volt, megitta, de semmi.

Anyatejes. Én is azt olvastam mindenhol, hogy 1 hèt belefér, bár az holnap telik le. A dr.nő szerint ez nagyon sok.

Feszengeni szokott sajnos a hasa miatt, ezt anno a hasi UH-n mondták, hogy elèg gázosak a belei. (Infacolt szoktunk rá adni.)

2016. dec. 6. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak ennyi idos kora korul volt hogy 9 napig nem volt szeklete. Nem dugdostam semmit a fenekebe, nem szenvedett. Aztan egyszer csak telenyomott 3 pelenkat egymas utan. En ugy tudom, hogy anyatejes babanal a napi 10tol a 10 naponta 1 szekletig minden normalis lehet.
2016. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy anyatejes babánál 10 napig nem gond, ha nincs széklet. Nálunk a rekord 8,5 nap volt. :-)
2016. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekunk a 100%-os szilvale/aszalt szilvale segitett. 1 evokanallal kell a tejebe tenni. A korhazban nekunk ezt javasoltak es bevalt.
2016. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!