Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatsz vagy lefejve adod...

Szoptatsz vagy lefejve adod oda cumisüvegből a tejet a babádnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Szoptatok, lefejt tejet csak akkor kap (kapott), amikor el kellett mennem, és tudtam, hogy nem érek haza annyi idő alatt, mire megéhezne.

A nagyobbik fiamnak egy hónapig csak lefejt tejet tudtam adni cumisüvegből, mert a lenőtt nyelve miatt a cicit nem tudta megfelelően bekapni. Hát ennek "köszönhetően" el is apadt a tejem elég hamar.

2016. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Szoptattam. Nem is merült fel más lehetőség.


Ha nem lett volna elég tej vagy más miatt nem tudott volna szopizni a babám, akkor előbb szoptatási tanácsadóhoz mentem volna aztán adtam volna tápszert.

2016. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Én is szoptatok. Egyszerűbb, könnyebb, tisztább, gyorsabb. Hátránya, hogy a gyerek mellől nehéz elmozdulni :). De ahogy nő, ez egyre könnyebben kivitelezhető, szóval ez nem igazi hátrány.


Unokatestvérem viszont 1 évig fejt. A gyerkőc nem tudott szopizni a mellforma miatt. Ez is megoldható, de szegénynek ínhüvelygyulladása lett. Kézi fejőt használt, az elektromos valamiért nem szívta neki jól (őt idézve, egy óra alatt annyit fejt le, mint ő a kézivel 10 perc alatt). De valaki az elektromosra esküszik.


Az en tapasztalatom az, hogy a gyerkőc 60-80 ml-rel többet szív ki mellből, mint ha fejnem. Tehát a fejes kevesebb, így apasztja is a tejet. Szóval én szoptatok, szerintem jobb.

2016. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
9 hós,még nem fejtem . Csak szopik meg főzelék,gyümölcs mellé természetesen .
2016. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szoptatok
2016. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szoptatok
2016. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szoptattam!:)
2016. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
A korhàzban kellett szoptatni,ott megtettem,de otthon mâr csak fejtem,elekzromos mellszívóval.
2016. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Lefejtem,mert alig van mellbimbom, nem tudta a szajaba venni a gyerek. A bimbo kiemelo mindig elmozdult, igy a levegot nyelte. A fejes jo volt, bar 1 honap utan elallt a tej. Azota tapszer,ez sokkal kenyelmesebb.
2016. dec. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Szoptatok
2016. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!