Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nedves popsitörlőt...

Milyen nedves popsitörlőt ajánlanátok, ami a szuper érzékeny bőrt sem bántja?

Figyelt kérdés

Babám még nincs két hetes, pár napja kikezdte a popsiját a nedves törlőkendő, amit születésétől kezdve használtam. (Babydream sensitive)

Most csak langyos vizes vattával mosom és Sudocremmel kenem.

El is kezdett javulni, de a jövő héten több helyre is mennem kell vele, ott nem tudom majd kivitelezni ezt a módszert, illetve ettől függetlenül is kellene majd hosszabb távra valami, amit bír a bőre, mert nagyon macerás ez így...



#törlőkendő #érzékeny bőr #nedves popsitörtlő
2016. dec. 9. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a tesco újszülött törlőkendő vált be.Ha jól emlékszem,azt csak tiszta vízzel nedvesítik.
2016. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Babylove Sensitive-et ajánlom, pelenkábòl Libero.
2016. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vizes vatta, es ec-zes jott be nekunk, valamint a pampers pelenka nagyon nem... foleg a narancssarga.
2016. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mi az az ec-zes?

A vizes vatta nekem is bejön, de útközben nem kivitelezhető...


Kár hogy ahány válasz, annyi féle javaslat, reméltem hogy van valami "tuti", de akkor nem marad más hátra, próbálkozunk...


Csak sajnálom, hogy egy egész csomagot meg kell venni mindig...

2016. dec. 10. 14:15
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy milyet használsz mert alapvetően azzal van a gond, hogy nedves környezetben van a popsija.

Én szinte otthon nem is használtam.Kaka után vittem a csap alá majd szárazra töröltem. Napközben is többször kibontottam, hogy szellőzzön.Neogranormont vékonyan mindig használtam én arra esküszöm, szinte sosem volt ilyen problémánk.

2017. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!