Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak még neki? 3 hós tápszere...

Adjak még neki? 3 hós tápszeres babám szinte csak a felét eszi meg az adagjának sokszor, viszont ilyenkor előfordul, hogy nem tud elaludni, meg szoktam kínálni és akkor megissza a maradékot, de ilyenkor már eltelik 1-1,5 óra.

Figyelt kérdés

Viszont a gyomra szempontjából azt szokták mondani, hogy nem jó neki. Most mit tegyek? De közben meg ilyenkor rájön, hogy ő még éhes.

Nem szeretném azt sem, hogy erre rászokjon, hogy egyszerre csak keveset eszik, aztán eszik 1 óra múlva, aztán ugye a rendes evés kb. 2 óra múlva újra.

Volt már valakinek ilyen gondja? Pár hete már így megy, vagy átmeneti helyzet ez csak?

Sajnos már nem tudom szoptatni, tápszeres anyukák légyszi írjatok tapasztalatokat.


2010. máj. 2. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is volt ilyen,nekünk azt tanácsolta a doki néni és a védö néni,h lehet,h azért csinálja,h nem szereti melegen,igy én mindig lehütöttem neki a kész tápszert és éppen,hogy csak langyosan itta meg,és igy az egészet,utána nem volt gondunk vele.

Én azóta csak igy adom neki.

Minden baba más,és lehet,h neki melegebben nem izlik,lehet nálatok is ez van,mert ugye késöbb meg szivesen megeszi a babád.

Lehet érdemes lenne kipróbálnotok,ugy ahogy mi is csináltuk,ahogy irtam.

Reméelm,h beválik nektek!

Ha van kedved ird meg,h h sikerült,ha ugy döntesz,h kipróbálod!

2010. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy szívesen issza a maradékot, szóval tetszik neki "hidegen" is. Pedig nem nagyon meleg egyébként sem, max. 37-40 fokos, de lehet hogy úgy megüli a gyomrát?
2010. máj. 2. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is így csinált, aztán meg kellett böfiztetnem evés közben és utána ette tovább a többit. Aztán egy idő múlva el is hagytuk ezt, nem kellett hónapokig csinálni csak egy kevés ideig.
2010. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A büfi sem szokott segíteni, arra már gondoltunk.
2010. máj. 2. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!