Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnáljátok ráadni a babátokra...

Sajnáljátok ráadni a babátokra a szép új ruhakat a Játszótérre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem , hisz azért veszem, ott max. piszkos lesz és kimosom
2010. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.Van játszós ruhája itthonra és a kertbe(játszótérre).Ha megyünk valahová és tudom,hogy megy pl.a nagyival játszótérre,nem tart semeddig berakni egy tréning alsót és egy játszós cipőt.18 hónapos a lányom.
2010. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még nem nagyon járunk játszótérre, majd ezután, 1 éves lesz a lányom. De különbséget teszek otthoni játszós ruha és elmenős szép ruha között. Itthon olyanokat adok rá, amiket nem sajnálok, ha leeszi, ha mászik benne, koszos lesz stb. Ha megyünk vhova, átöltöztetem. A szekrényében is eszerint vannak elrendezve a ruhái. Egyik kupac az itthoni, mellette a "szép". Nálunk ez így bevált, jónak tartom és így is marad.
2010. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is van külön itthoni, játszós és elmenős is.
2010. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze... de ettől függetlenül néha ráadom a szépeket is, mert még szebb baba lesz belőle, és olyan jó büszkélkedni... :) De az esetek 90%-ban egyszerűbb ,otthoni ruhákat adok rá, hiszen kisfiú, és imád a leglehetelenebb helyeken a leglehetetlenebb dolgokat művelni...
2010. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég kevés "itthoni" ruhája van.. Ha valamelyik nap nem megyünk sétálni, akkor szokott ilyet kapni.

Különben itthon is, kint is szép ruha van rajta, farmer, ing, vagy szép póló. Ha baja lesz, kimosom, vagy kidobom, manapság ezek is nagyon kényelmesek, és szinte olcsóbbak az egyszerű tréningeknél.

Így a válasz, hogy egyáltalán nem sajnálom:)

2010. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan játszótérre megyünk, akkor játszós rucit kap. Kényelmes melegítő alsó, vagy vászon gatyó, és body. 14 hónapos.
2010. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van külön játszós ruhája.Ha ki megyünk játszani azt kapja,viszont olyan is van,hogy nem kifejezetten játszani indulunk,de a végén oda lyukadunk ki,ilyenkor abban játszik amibe elmentünk.hát kimosom.de nem jellemző hogy ujj ruhába játszana.de sajnálnám is.
2010. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mivel tavaly nagyjából két-három alkalom használat után kinőtte a szép ruháit, annyira óvtam őket, ezért már nem féltem egyiket sem.

Most már akkor is odakanyarodunk a játszótérre, ha a szép ruhában épp a munkahelyemre mentünk be "megmutatni magunkat", nem érdekel, ha koszos lesz, de legalább használjuk őket.

A szívem szakadt meg, hogy tavaly egy-egy fénykép erejéig adtam rá a szép ruhákat, nehogy valami bajuk legyen.

Tiszta hülye voltam, mosásban úgyis kijönnek a foltok.

2010. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a nagyon szépeket sajnálom csak meg ami drága volt. A legtöbb ruháját duriba vettem, azokat nem sajnálom annyira, bár szépek azok is, sőt néha "kincseket" találok.
2010. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!