Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idö alatt nöl ki a...

Mennyi idö alatt nöl ki a foga? Kisfiam 4 honapos, látom az inyén, hogy jön a foga, benyultam neki, és éreztem a kis recét. Igy már áttörte az inyét, vagy mégcsak most fogja? Ez fájhat még, és mennyi idö?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
ha érzed a recét akkor már áttörte. kb 2 hét alatt már egész jól fog látszani. amikor nő az már nem fáj.
2010. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos nagyon változó. Én a lányomnak 4 hós kora óta érzem, látom a recét, őrült mód nyáladzik, nyomkodja, felvisít néha de még mindig nem jött ki neki!!! (6 hónapos ma).

A fiamnál anno éreztem a recét és 3 nap múlva már foggal vigyorgott rám a kiságyból és őt egyáltalán nem viselte meg a fogzás!

2010. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!