Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hónapos és áll...

Kislányom 5 hónapos és áll stabilan, de persze tartom azért a honaljánál a biztonság kedvéért. Ne erőltessem az állást? Azzal ijesztgetnek, hogy ezt nem szabad, mert .

Figyelt kérdés
hugom már 7 hónaposan járt, most akkor lehet vagy nem ?
2010. máj. 4. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő áll fel egyedül saját magától, akkor állhat. Ha te állítod fel, akkor nem szabad.
2010. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem is szabad. akkor álljon, ha magtól tud. egyáltalán, mindent akkro csináljon, amikor már önállóan tudja, mert akkor érett rá az ziom-és csontrendszere. az nem jelent semmit hogy a húgod 7 hósan járt, az amúgy is kisebb kuriózum...
2010. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, köszike a válaszokat! Akkor egész nap hagyom a hátán feküdni, aztán majd eljön az ideje mindennek. Csak azt nem értem, hogy ha segítséggel fel tudnak ülni és ezt még az orvos is ellenőrzi, hogy rendesen fejlődnek e... akkor mégis mit szabad???
2010. máj. 4. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt amit maguktól csinálnak. Siettetni, erőltetni nem szabad!
2010. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltess semmit. Feküdjön sokat a hasán, kevesebbet a hátán, kezdjen el forogni, kúszni, mászni, utána ráér felállni és járni. Hova sietsz :) ?
2010. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kicsim is 5 hónapos. Ő pörög-forog. Húzná fel magát ülésbe:D De ez még nem megy neki.

Illetve elkezdte azt is hogy ha hason van akkor a kis lábával tolja magát előre:D Olyan édesen furakszik:)

Szerintem is meg kell várni amíg maga csinálja. Az orvos meg általában azt nézi hogy tartja a fejét, és nem kötött-e az izomzata:)(szerintem)

Egyébként ügyes a lányod:)

2010. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi csajok nektek is a válaszokat. nem siettetni akarom én, csak látom rajta, hogy tetszik neki ha áll. gondoltam csak sírna ha fáj neki :-), de maradunk akkor vízszintesben. :-) mindenkinek jó babázást
2010. máj. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!