Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok el teljesen a...

Mikor hagytátok el teljesen a tápszert?

Figyelt kérdés
Mennyi idős koráig ivott tápszert a babátok?
2017. jan. 7. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Ket eves koraig.

Baratnom fia harom evig.

2017. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Már a boltban teljesen elhagytuk, amikor elhaladunk a polc mellett. Senki nem tápszeres a családban. Nem is lesz.
2017. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom 1-es.

Rendben kedves kettes, amikor 10 honapos volt a babam akkor mar nem lakott jol teljesen az anyatejjel, akkor most tegyem le ugy aludni, hogy felig ehes? Nem mindenki olyan szerencses, mint a te csaladod. Rad meg egyaltalan nem vonatkozott a kerdes, nem tudtal erdemben valaszolni, akkor minek irtal ide? A csaladodban nem divat a sajat dolgoddal foglalkozni?

2017. jan. 7. 10:55
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Jelenleg 16 hónapos és tápszert iszik de nem rajtunk múlik. Tejallergiás és speciális tápszert kell kapjon, remélem hamar kinövi.
2017. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10 hónaposan lett tápszeres reggel-este kapta csak. Másfél éves kora óta tejitalt kap. Bolti tejet nem issza meg. 27 hónapos.
2017. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

3 naposan.

Amúgy anyatejet tápszerre cserélni elvi hiba.

2017. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen kötözködő élettelenek minek válaszolnak, mint a 2-es?

Nyilván azokra vonatkozott a kèrdés, akiknek szüksègük volt rá.

(Abban a "nem is lesz"ben meg sose legyen biztos senki, nem lehet tudni, majd ha valami folytán rákènyszerülnek az ilyen gyöpös agyúak, akkor elgondolkdonak.)


ON:

Kb másfél éves volt a nagyobbik lányom, mikor már rendes, forralt tejet kezdtem adni. (NEM saját kútfőből. Védőnő, gyerekorvos javaslatára.)

(Szoptatni sose tudtam, 3 hónapos koráig fejtem a tejet.)


A pici 4 hónapos, szoptatom, 1 hetes kora után nem kellett tápszer. De nem károgok másokra, nem nézek le senkit a tápszer miatt, ès nem várok vállveregetést.

90%-ban muszájból adnak tápszert, nem hobbiból.

Sajnos átmentem ezen a naggyal. Az ilyen pökhendi szuperanyák miatt teljesen magam alatt voltam, hogy nem tudtak szoptatni.

Akinek sikerül, az örüljön inkább, és ne cinikuskodjon bunkó módon. Ettől nem lesz több, sem jobb anya. Pont.

2017. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6, nem csereltem, hanem kiegesziteskent adtam neki, mert nem volt eleg az anyatej.


Koszonom a segitokesz valaszokat!

2017. jan. 7. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi sznob majom van gyakorin... Ha van tejed, kussban örülj magadnak.
2017. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lanyom 3 eves koraig kapta,probaltam neki adni tehen tejet kb.1.5 evesen de mindig felfujta nagyon,fajt tole a hasa.A gyerekorvos azt mondta adjam neki nyugodtan a tapszert.De akkor mar csak reggel es este kapott.Aztan lassan hozzaszokott a tehe tejhez sott mar a kecske tejet is iszza:-)
2017. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!