Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogjak hozzá? Hogy...

Hogy fogjak hozzá? Hogy szoktassam vissza a kiságyába? Hogy szoktassam rá hogy magától aludjon el (eddig cicin aludt)?

Figyelt kérdés

1 éves a kislányom, 2 hónapos koráig szépen aludt a kiságyábn, aztán elkezdődött a hasfájós időszak, ami 6 hónapos koráig tartott, és máshogy egyszerűen nem aludt, csak, ha a mellkasomon aludt, hasra fordítva, így jó melegen tartottam, és legalább éjszaka nem volt gond, közben el is költöztünk szüleimhez, mert erre kértek minket, egy ici-pici szobában vagyunk, így a lányunk köztünk alszik, mert nem fért be a kiságy, viszont rövidesen elköltözünk és szeretném visszaszoktatni majd a kiságyba, vagyis külön ágyba, ha már külön lakásban leszünk és lesz helyünk.

Kérlek ne írjátok, hogy nem kellett volna közénk szoktatni, stb, mert nem igazán volt választásunk.


2010. máj. 5. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam most úgy alszik cici helyett, hogy összebújunk, és kéri a cumit. Így azon kummog, és közben érzi anyát, mindig elalszik így. Esetleg próbáljátok ki.
2010. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

sajnos nem cumizik, sosem fogadta el, pedig próbálkoztam... Csak rágja, ha elalvás előtt félálomban tömöm a szájába, öklendezik:(

2010. máj. 5. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen fokozatosan próbálkozz

ha elaludt ragd át a kiságyba, ha azzal nincs gond akkor próbáld meg, hogy ott is aludjon el

odaülsz mellé, simizen stb.

2010. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 2hós koráig rajtam aludt ahogy te is írtad,utána könnyen beszokott a kiságyba,kb fél éves korába rászoktattam én hülye hogy elalszik a kiságyba de éjjel átkéreckedett és reggelig már velem aludt.nagyon nehéz volt visszaszoktatni,de plüss játék az ágyba,odaültem mellé,énekeltem,simiztem és beszokott.volt egy két sírós éjszaka,de nem szabad kivenni,max megnyugtatni és visszatenni.nehéz lesz az elején,de légy következetes és ne add fel!nekünk volt hogy egy éjjel 27x vettem ki és tettem vissza,második éjjel már csak 12x,harmadik éjjel 3x és soha többet nem kérte.max ha felsír bemegyek hozzá és adok neki egy kis vizet cumiba,azzal visszaalszik a helyén.sok sikert!remélem neked könnyebb dolgod lesz!
2010. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!