Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evesi problemak 15 honaposnal....

Evesi problemak 15 honaposnal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. jo egy honapja a reggeli es a delutani uzsonna (5/6 korul) nem akar lemenni. Meg szopizik ( reggel egy kicsit tobbet).
2010. máj. 5. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Lehet,hogy nem kellene semmit sem.Ha egyébként eszeget ebédet,vacsit,azaz amúgy elégedett vagy te és a gyermeked is ezzel az ételmennyiséggel,akkor nem biztos,hogy kell bármit is tenni.

Viszont...

Nálunk a kisfiam elég rosszul evett és elkezdtem adni neki a Béres cseppet,ez segített neki.Az elmúlt hónapban jelentős a változás,látványosabban többfélét és nagyobb adagokat eszik,nagyon örülök!

Te is kipróbálhatnád,hátha.

-mg

2010. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia, az enyém 16 hós múlt, és reggelire van hogy nem eszik semmit, van hogy 2-3 falat kenyeret, almát és slussz. sőt, ebédig elvan egypár falat ez-azzal, mondjuk ő úgy alszik, hogy 11 körül elalszik, előtte kap cicit, és utána 13 kor kel, utána ebédel. szóval egyszerűen nem kell neki. ebédre eleget eszik, uzsira megint nem sok semmit, egy kis keksz vagy gyümölcs, aztán vacsorára megint eszik rendesen, tuána kap még cicit is, és van hogy éjjel is még kér 1x.

szerintem ha amúgy jól van, súlya megvan , nem csökken, akkor nem érdemes aggódni, tudják ők, menynit kell enniük.

2010. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én 18 hósom se reggelizik, nem is reggelizett soha.

Csak amikor még csak tápszert kapott.

Egyszerűen reggel nem kell neki semmi, csak megissza a kis tejét és azzal elvan úgy 10 óráig. Akkor "reggelizik", így az uzsonna kimarad és utána rögtön az ebéd jön.

Mivel nincs gond a súlyával én nem erőltetem, ha neki így esik jól, hát legyen így. :)

2010. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,természetesen a tízórai marad ki, nem az uzsonna. :)
2010. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem probléma. Az enyém nem tízóraizik. Reggel tápszert kap, aztán már az ebéd jön. Uzsi se mindig csúszik, csak kevés, aztán vacsira tápszer. 17 hós.

Te sem eszel egész nap. Hagyd, ne erőltesd, majd eszik, ha éhes lesz.

2010. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon a valaszokat. O is szepen fejlodik es remelem nem lesz gond.

Mindenkinek a legjobbakat kivanom.

2010. máj. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!