Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fischer price tanuló telefon...

Fischer price tanuló telefon ennyire halk?

Figyelt kérdés

Most vettem egyet használtan a kislányomnak használtan, új elemet tettem bele, s nagyon halk. Ezek ilyenek, vagy kell valamit csinálni vele?

Köszönöm válaszaitokat.


2010. máj. 5. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is van és azért ilyen halk, mert EU szabvány alapján készült és ennek értelmében nem lehet halláskárosító hatása... Jó, mi??? :(
2010. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen!Mi is vettünk és rá van írva a csomagolásra, hogy ha kiveszed a dobozból halkabb,mint amikor még be van csomagolva.Ez a gyerek fülét védi valami ilyesmi van ráírva.Szóval nem rossz,nyugodj meg a mienk is ilyen!
2010. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Igen, sajnos tényleg ez az EU-s szabvány, hogy a gyerkőc füle akkor se sérüljön meg, ha közel teszi a füléhez.


Mi ezt a problémát úgy oldottuk meg, hogy beledugtunk egy műanyag (plexi) lapocskát oda, ahol a hátulján van egy vízszintes rés. Amikor a játék gyárilag be volt csomagolva, akkor is azért volt hangosabb, mert azon a résen be volt dugva egy műanyag lap. Ha újra bedugod, újra hangos lesz. :)


Ezt persze csak akkor tedd meg te is, ha a gyerkőcöd már elég nagy ahhoz, hogy megértse, hogy a hangos telefont nem kell a füléhez szorítania!

2010. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk fischer price tanulórobotunk van az nem halk,olyan pont jó!:)
2010. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is most vettem használtan egyet, mienknek szerintem pont ideális a hangereje. Mi szétszedtük és kitisztítottam.

Én örülők, hogy ezt végre nem kell lehalkítanom, mert jó pár játéknál a hangerőtől megijedt a kislányom. (FP mássz utánam golyó, Galt játszószőnyeg stb.) Lehet ha idősebb lesz, hangosabb játékok kellenek neki.

2010. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A miénk is nagyon halk, de konkrétan annyira, hogy egész közel kell hajolni, ha hallani szeretnénk valamit. Igen az tuti, hogy nem károsítja a fiam hallását, de hogy nem is hall semmit belőle az is biztos....:)
2010. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!