Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babydream...

Mi a véleményetek a babydream 50faktoros napkrémröl ami gyerekeknek való?

Figyelt kérdés

Használtatok már ilyet,ha igen akkor milyen?Jól beszivódik?Milyen az illata vagy illatmentes?

Segitsetek légyszi,mert tanácstalan vagyok,ugyanis a kisfiam kora ősszel született,és akkor már nem kellett öt kenegetni,igy abszolut de nemtudom,h ez milyen is lehet.

Sajnos anyagilag nem ugy állunk most,h megtudjam venni a nagyon drágát,pedig szivem szerint olyat vennék,de sajnos most nem futja,viszont vmilyennel meg már kellene biztos kenegetnem,mert van mikor már ugy érzem rendesen éget a nap,és azt sem akarom,h megégjen!

Elöre is köszi!


2010. máj. 5. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ne rossmanosat hanem dm-s használunk 30 faktorost (azt mondta a védőnő ez is bőven elég).Ennek kellemes barack illata van fujókás könnyen beszívódik.és 1599 ft-ba kerül.
2010. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a DM napkrémjeit használom. Nagyon jók, most vettem 50 faktoros krémet 699 Ft-ért. Kémiai és fizikai szürő is van benne, és pont nemrég olvastam egy újságban tesztet, amiben azt írják, hogy az ilyen kombinált mechanizmusú napkrémek a legjobbak.

Egyébként szerintem a Rossmannos is ugyanolyan jó. Felnőtt naptejekről készült tesztet olvastam azt hiszem tavalyelőtt, és akkor a Rossmannos lett az egyik győztes (pedig mindeféle Nivea, meg Ambre Solaire, meg egyéb méregdrágák is voltak a tesztben)

Én egyébként azért szeretem a DM Babylove termékeit, mert azokban pl. nincsenek ásványiolaj származékok, meg tartósítószerek, meg illatanyagok, mígy a 2-3-szor annyiba kerülő "márkásak" meg tele vannak ilyen trutyival.

Szóval itt sem igaz, hogy a drágább jobb.

2010. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna nekünk ezek a sajátmárkás termékek nem váltak be, pedig nagy lelkesedéssel vettem a babylove-os olajat, testápolót meg fürdetőt. Tiszta ekcéma lett a babám tőle. :S Bár tényleg viszonylag olcsók, és ha nem válik be, nem vesztesz sokat.
2010. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan próbáld ki,mi is olyat vettünk a minap.Nem biztos,hogy a gyógyszertárban drágán vett termék jobb.Többen is irták már,hogy drágát vettek és pórul jártak.A babydream megbizható márka.

2010. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!