Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódom a betegségek miatt,...

Aggódom a betegségek miatt, született valakinek így egészséges kisbabája?

Figyelt kérdés
Október óta babát várok és szinte folyamatosan náthás, torokfájós, köhögős vagyok. Van, amikor kicsit jobb, de minden hónapban benyelek valami bacit, vírust. Szerencsére lázas még nem voltam. Viszont a családtagjaim nagyon aggodalmaskodnak, hogyan lesz így egészséges a kisbaba és bennem is elültették a félelmet. Volt valaki így, lehet ennek valami következménye?
2017. jan. 14. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt gyengébb a nők immunrendszere, pont azért, hogy a baba ellen ne forduljon. Ennek következménye, hogy mindent elkapsz. Ha még lázas se vagy, akkor semmilyen következménye nem lesz a babára nézve.

A saját közérzeted javítása érdekében azt teheted meg, hogy elkerülöd a taknyos embereket és kicsit több kézmosás, fertőtlenítés talán segít.

2017. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a légúti betegségek semmilyen gondot nem okoznak a babának, csak neked kellemetlen. Pláne ha még lázad se volt.
2017. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ezektol nem lesz baja ne aggodj!
2017. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi semmi baja nem lesz. Az immunrendszer gyengébb. Az a lényeg hogy ha lehet ne szedj gyógyszert. Egy náthára nem kell gyógyszer. Ha lázas vagy panadol mehet. Első gyereknél kB 4 hónapig voltam úgy mint írtad semmi baja. AmÚgy gondold végig ritka hogy valaki a 40 hét alatt nem fázik meg. Pláne téli terhessegnel.
2017. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!