Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire volt nehéz?

Mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok de van egy 6honapos babám. 13honap lesz a két gyerek között. Tapasztalatokat szerrtnék kérdezni,hogy kinek mennyire volt nehéz vagy könnyü a terhessége pici baba mellett, és szülés után milyen volt a két gyerek közötti kapcsolat.milyen nehézségek adódtak? Nagyon félek, hogy baromi nehéz lesz.

2017. jan. 16. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Az lesz, hisz még 1 gyerekkel se tudod igazán milyen az élet, s rögtön lesz kettő.
2017. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ki maradt hogy van egy 8 éves is....
2017. jan. 16. 08:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Ö nagyon segitökész,imádja a kistestvérét. A nagy kor külömbség miatt döntöttünk ugy, hogy ha már 3.at is szeretnénk,akkor ne legyen olyan nagy kor külömbség,mint az elsö kettö lözött.
2017. jan. 16. 08:45
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk is hasonló korkülönbségek lesznek. A nagy 7 éves, a középső 15 hónapos és március közepére várjuk a kicsit. Én is félek egy kicsit és izgulok, de nemsokára meg is tudom, hogy mennyire nehéz.
2017. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van egy ismerosom.naluk 3 even belul szuletett mindharom gyerek.es nincs koztuk iker.

Hat az eleje nehez volt.mostmar azt mondjak orulnek,hogy igy alakult.tuleltek :D

Mar iskolas a legnagyobb.

Az eleje biztos piszok nehez lesz,de hamar osszenonek,es utana mar konnyebb mint nagyobb korkulonbseggel.

2017. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 1Léna ***** válasza:
44%
Ne aggódj!! Mert az nem használ, sőt aggódásodat minden gyermeked, a magzat is érzékeli és átragad rájuk. Ellenben légy nyugodt, mert már sok-sok tapasztalatot szereztél eddig, annyi mindent megtanultál, így már rutinosan teszed a dolgod majd. Az a drága nagyobb gyermeked pedig továbbra is segítőkész lesz. A másik gyermek persze lesz majd amikor féltékenykedik majd azért mert osztoznia kell a szereteten a testvérével, de ha jól szervezed, és lesz rá csak Ő reá külön időd, akkor hamar megérti majd, hogy egyformán szereted Őket. Egy új testvér a legnagyobb ajándék minden gyermeknek és persze a szülőknek is. Legyetek áldottak ezért a jó döntésetekért. Szeretettel 1Léna
2017. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3,5 év van az első és a harmadik gyermekem között. Nálunk a 2 év és a másfél év korkülönbségnél is az az időszak volt a legnehezebb, amikor a nagyobbik dackorszakos volt. A gyerekek pedig nagyon jól elvannak egymással.
2017. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
42%

Nekem is van egy 8 hónapos május 14én született most meg szintén májusra vagyok kiírva csak most 17re :D majdnem kereken egy év lesz vagy még az is lehet h kereken :D

én is kíváncsi vagyok milyen lesz persze biztosan lesznek majd nehezebb és könnyebb napok is.... de úgyis hamar felnőnek addig kell kiélvezni :)

2017. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,megpróbálók nem idegeskedni a jövön,bár nagyon félek az egésztől.... és igen tapasztalat már van...remélem nem lesz nagyon nehéz. Köszönöm a biztató szavakat, és sok sikert nektek is, remélem könnyen és gördülékenyen alakul majd nálatok is a dolog.

Ment a zöld kéz mindenkinek.

2017. jan. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!