Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van, ha nem használ a...

Mi van, ha nem használ a Laevolac?

Figyelt kérdés

Reggel adtam a babámnak 5 ml-t (az orvos azt ajánlotta, egy ideig adjam rendszeresen.)

Eddig mikor kapott, majdnem mindig volt eredmèny. (Hètvègèn adtam utoljára, azóta nem kakilt.)

Ma kezdtem el újra, de még semmi.

Ha ez sem használ, akkor mi van, mit lehet mèg megpróbálni, amihez nem szokik hozzá?



2017. jan. 19. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk se használt, se a szilva,se a barack , se a körte, sajnos mindig előjön a székrekedés.

Én glicerin kúpot adok ha bogyózik , születése óta küzdünk ezzel, most 9 hónapos.

2017. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

És nektek is huzamosabn idők (1 hetek pl) kimaradtak 2 kaki között?

2017. jan. 19. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, mit eszik?
2017. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 hónapos lesz, anyatejes, kb 1 hete kezdtem el adni gyümölcsös bébiételeket (szilva, barack, sütőtök leginkább.)
2017. jan. 19. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Óó èn annyit nem vártam , 3 nap után már fáj a hasa kaki nélkül, plusz akkor már úgy bekeményedik hogy úgyse tudja kinyomni csak szélcsővel.

Vannak sajnos ilyen tipusú babák, ha gond lenne szervileg valószínű kúppal se tudná kinyomni.

Ha elkezd menni mozgástól állítólag könnyebb lesz.

2017. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Kislányomnál 10 nap, kisfiamnál 8 nap volt a rekord, nem voltak még 2 hónaposak sem, gondolhatjátok, mit össte szenvedtek/ ünk...Mindketzőnél a narancslé segített végül, általam facsart, 2 kidkanálnyi.
2017. jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miután írtad, kipróbáltam. Nálunk sajnos az se :/ Nem tudom, mit lehetne még. A gyógyszerész paradicsomot javasolt, de azt még nem próbáltam...
2017. jan. 20. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi duphalacot szoktunk adni a babánknak széklet lazitónak, nekünk van hogy egy nap 3x, 4x is van szèklet,de mondjuk az egyiknél nagyon erőlködik akkor kibontom pelusból és a kis térdét nyomom a hasához, óvatosan de határozottan olyankor könnyebben jön ki, aminek ki kell jönnie.Ha ez sem segít akkor (ritkán fordul elő) akkor hőmérőre teszek popsikrémet és meghőmérőzöm, így meg van az inger, illetve a krém is segít hogy könnyebben kijöjjön a széklet.
2017. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!