Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A béres féle magne b6-ot is...

A béres féle magne b6-ot is be lehet venni napi többször? Hogyan alkalmazzam ha tiszta ideg vagyok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lelegezz melyeket, ez amugy se nyugtato!

Ha mar tiszta ideg vagy, igyal citromfu teat, vagy valerianat.

2017. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát... idegességre nem nagyon hat.
2017. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugy tudtam jo a feszultsegre:(
2017. jan. 19. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem hat idegességre. Nyugodtan bevehetsz többet, 250 mg van benne, velem ezer mg-t akart szedetni a doki, de az már hasmenést csinál.
2017. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhesen kb marék számra szedtem mert rengeteget keményedtem,de aztán erősebbre kellett áttérni, mert semmit nem ért. A lelkivilágom se lett jobb tőle. Vannak nyugtató légzőgyakorlatok, azzal többre mész :)
2017. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem idegességre hat hanem feszült idegállapotra, tehát amikor már reggel úgy kelsz, hogy k.urvára eleged van vagy azt érzed, hogy annyira de annyira megakarnál nyugodni de sehogy sem tágít a feszültség, arra jó. Én időnként nekiállok szedni és nagyon sokat segít. (2 kisgyerekem van, néha kitudok bukni :) )
2017. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és annyit szedj amennyi az ajánlott, több féle is van, van amelyikből napi 2-3 szem kell van aminél elég az 1.
2017. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat igen, a terhessegen mar tulvagyok es jol jonne a nyugodtabb lelkiallapot. Rosszul fogalmaztam a kerdesben, altalanos feszultsegoldasra szedem napi egyet, ahogy ra van irva de nem lettem nyugodtabb:)
2017. jan. 20. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!