Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tetszik egyik név sem....

Nem tetszik egyik név sem. Mondanátok egy gyönyörű lány nevet?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztunk, tetszik mind igazából de a kislányomnak nem adnám egyiket se. Tetszik a Mia de valahogy nem tudom elképelni, hogy ezt a nevet adjam, Amália, Amélia is szép de NEM, Mercédesz..hat nem is tudom talán még ez a legjobb de én különeges nevet akarok. Imodzsen nem tetszik a becezese Imo.. Különlegest és szépet szeretnek.
2017. jan. 20. 17:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem is csodálom, hogy ezeket a neveket nem tudod elképzelni a lányodnak. Így van ezzel mindenki, akinek van ízlése.

Mégis milyen stílusú nevet akartok ? Legalább ennyit mondthatnál.

2017. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szép mindegyik név de a gyerekemet hívják szépen. Különleges, de komoly hatású nevet szeretnék. Én Petra vagyok a nevem imádom komoly, de viszont semmi különleges nincs benne.. Mai divatos nevet szeretnék
2017. jan. 20. 18:00
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Annnnyira realatív hogy kinek mi a gyönyörű hogy nagyon! Nézegesd az anyakönyveztethető nevek listáját!
2017. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
az én lányom Róza, nekem az gyönyörű. Mi is a listat probalgattuk a vezeteknevhez egyenkent....tedd te is ezt mert hogy mi a szep az relativ, nekem pl egyik se tetszik amit felsoroltal. A johanna, hédi, janka, blanka toplistás nálam :)
2017. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
22%
Nuncsika>
2017. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Ezek legalább egy fokkal jobbak, mint a tegnapi kérdésben szereplő Zeynep.
2017. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Zeynep is én voltam. A Zeynep nagyon tetszik, de rajtam kívül a senkinek még a páromnak se. Pedig a Zeynep tényleg tetszik nekem.
2017. jan. 20. 18:27
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj, a Zeynep tényleg nagyon szép név. Kurdisztánban.
2017. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Olyan érzésem van, mintha a mai szülők szándékosan adnának olyan támadási felületet, ami aztán később hátrányosan érinti a gyereküket.


Minden gyerek egyformán különleges. Jó, neked ő a sajátod lesz, de nem értem, mi nem jó pl egy Annában vagy Katalinban.


Én örülök, hogy anyám leállt egy sima Veránál, és nem lettem mondjuk Leokádia, mert az olyan különleges.


Én a helyedben valami egyszerű, de szép csengésű nevet választanék. Tetszik az Amélia is, amit említettél.

2017. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Egyik kritériumoddal ütöd a másikat. Most akkor divatos vagy különleges nevet akarsz? Ha divatosat, akkor nincs más dolgod, mint megnézni a neten, hogy melyik volt mondjuk a 20 leggyakrabban adott név tavaly, és azok közül kiválasztani egyet. Ha különlegeset, akkor ajánlom az MTA által engedélyezett nevek listáját, és azok közül válassz egy olyat, amit még soha nem hallottál.
2017. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!