Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb egy éves lesz a lányom,...

Kb egy éves lesz a lányom, amikor költözünk. Mire számíthatik, hogy fogja viselni? Mire figyeljek majd?

Figyelt kérdés
Néhány utcára költözünk majd egy nagyobb lakásba, szóval minden nap ugyanoda megyünk majd vásárolni meg sétálni. Mennyire viselte meg babátokat a költözés?

2017. jan. 24. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem semennyire se fogja megviselni, max 1-2 napig szokatlan lesz.
2017. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kislányom attól pislogott pár napig, hogy felújítottuk a nappalit (még csak nem is az elgész lakást) most nyáron (másfél éves volt ekkor). Új szín a falon, új bútor, és ennyi.

Pár napig furcsa volt neki, de aztán megszokta.

Egy évesen SZINTE észre se vesz belőle semmit, hamar megszokja. Lehet egy pár napig nehezebb lesz az etetés/altatás, de ez tényleg csak pár nap, szerintem.

Amikor egy felnőtt új helyre megy (költözés vagy csak pár nap), az is lehet megviselő. Én pl új helyen kb 2-3 napig nem tudok "trónolni", "nagy dolgot végezni", ha érted mire gondolok. Ez így van nyaraláskor is, de amikor a lakásba beköltöztünk, akkor is így volt. Ennyire kis gyereket valószínűleg nem fog megviselni még.

2017. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emeletesből kertesbe költöztünk amikor 1 éves volt. Abszolút nem viselte meg, sőt az udvar és a nagyobb ház miatt kifejezetten élvezte a dolgot.
2017. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is egy éves volt amikor lakásból kertes házba költöztünk. Egyáltalán nem viselte meg sőt nagyon tetszett neki hogy milyen nagy lett a hely a lakás után. Amikor még keresgettük a házat néha elvittük magunkkal. Volt olyan ház ahol nagyon megvolt rémülve és nem tetszett neki. Végül amit megvettünk ott már a nézelődéskor nagyon jol érezte magát nem volt neki "idegen".
2017. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt lányom, mikor nemhogy más lakásba, hanem más országba költöztünk. Egyáltalán nem viselte meg. Este 9-10 körül indultunk, reggel 5 körül értünk ide, míg a gyerekek aludtak a kocsiban férjem behordta a nagyobb bútorokat a költöztetővel, ahogy felkeltek ők is bejöttek tetszett nekik, az első az ő szobájuk volt, hogy az kész legyen.
2017. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!