Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare légzésfigyelő nem...

Angelcare légzésfigyelő nem is figyeli a légzést, csak összevissza villog? Más is járt így?

Figyelt kérdés
Amikor megszületett a kislányom, gyakran elfelejtettem kikapcsolni, amikor kivettem az ágyból, és akkor pár másodperc múlva hangosan vijjogni kezdett. Mostanában már ritkán felejtem el. Tegnap este, mikor kivettem, nem kapcsoltam ki, csak vártam, mikor kezd el sípolni. De nem kezdett el, hanem a zöld lámpa villogott, mintha mintha a baba ütemesen lélegezne az ágyban. Percekig álltam ott, és figyeltem, hátha beriaszt, de semmi. Állítgattam az érzékenységet, tologattam a matrac alatt az érzékelőlapot, és ugyanúgy csak zölden villogott. Kb. 15 perc után "tért magához" és kezdett riasztani. Ez azért elég durva, nem?
2010. máj. 7. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg az. Nekem is ilyen van, fél évig rendszeresen használtam a lányomnál, 11 hós koráig meg néha-néha, de nem csinált ilyet. Illetve ha kivettem, volt hogy még egyet-kettőt villogott zölden, de gondolom ahogy a matrac igazodott vissza, és ennyi. Nem 15 perc!!! Nekem inkább tévesen riasztott, ha lemászott róla pl.

Garanciás? Nézesd meg szerintem.

2010. máj. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptam egy külföldön élő rokonomtól, ott is vette. Nem tudom, hogy megvan-e még nála a blokk, de elég macerás lenne visszaküldeni.
2010. máj. 7. 07:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sokszor ugyan ezt csinálja! Én sem értem...
2010. máj. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen messze van a kiságytól a jelzőkészülék? Lehethogy nincs elég távolságra tőle.
2010. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy kicseréled az elemet.Nyolc hónapja használjuk, már a harmadik van benne.Én nem várom meg, amíg jelez, három havonta kicserélem, mert az első cserénél hajnalban jelzett, hogy lemerült.
2010. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is hajnalban jelzett, ugrottam ki az ágyból, megráztam a babát, de továbbra is sípolt, mire félálomban rájöttem, hogy lemerült az elem!
2010. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nekidőltél az ágynak és így azt a figyelő mozgásnak érzékelte? 1* jártam így én is, hogy elfelejtettem kikapcsolni a babát a pelenkázón tettem tisztába és mikor kijöttünk a szobából akkor kezdett el jelezni, mert addig ugye "mozgott" az ágy.
2010. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is elem kell bele.
2010. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ugyanígy jártam tegnap , mire rájöttem , hogy a szél fújja a játékot az ágyon és azt érzékelte.

2010. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Volt már hogy lemerült az elem, olyankor pittyeg, és a sárga lámpa világít. Születése óta ugyanott van a készülék, és korábban állandóan besípolt, ha elfelejtettem kikapcsolni. Tehát rossz helyen sincs. Nem érintkeztünk az ággyal, tehát úgy se érzékelhette. Elképzelhető, hogy ha valami baj történne, nem is jelezne? Tudom, nagyon ritka a hirtelen csecsemőhalál, de eddig biztonságban éreztem magam, most meg ki tudja...
2010. máj. 7. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!